Wpis z mikrobloga

Dziś spotkałem koleżankę, która od września zaczęła pracować w gimbazie jako nauczycielka plastyki. Opowiadała mi, że na jednej z pierwszych lekcji zauważyła, że dziewczynki z I D dokuczają jednej, śmieją się z niej, ogólnie ostracyzm motzno. Jako pełna werwy i poczucia misji po lekcji poprosiła tą szykanowaną, żeby została bo chciała z nią porozmawiać. Zaczęła pytać o co chodziła i czy nie potrzebuje jakiejś pomocy z jej strony. Po dłuższej rozmowie i wypytywaniu, okazało się, że ich klasa miała jakąś imprezę na zakończenie wakacji i ona jedyna nie chciała zrobić loda chłopakowi..
Myślałem, że robi sobie ze mnie żarty, ale powiedziała że to prawda. No i ja jej wierzę.. Dziewczynki mają po 13 lat..

##!$%@? #patologiazewsi a raczej #patologiazmiasta #gimbaza
Pobierz
źródło: comment_s5UvaC5u5Xc1YI2XaFz636uwew4t6Asg.jpg
  • 97
@Asterling: To super, że masz bordo i dalej jeszcze do szkoły chodzisz. Na pewno jesteś mądry tak, że aż dech zapiera i zjadłeś wszystkie rozumy, ale faktem jest, że małolaty puszczały się 10 i 20,a nawet 50 lat temu,
Nie wynika to bynajmniej z tego, że jedna z drugą są z patologicznej rodziny. Sam pamiętam czasy podstawówki (trwała wówczas 8 lat), kiedy to zarówno zdarzały się puszczalskie z dobrych i zamożnych
@Asterling: myślę, że skala zawsze była podobna. Po prostu 20 lat temu nie każdy miał kamerę przy sobie, ilość informacji nie była tak przytłaczająca i nie kreowało się idoli na podstawie stopnia #!$%@?. Cały problem tkwi w dzisiejszym gloryfikowaniu i nagłaśnianiu jak najgorszych trendów i zachowań, a to prowadzi bezpośrednio do wniosku Grażyny i Janusza, że cała gimbaza się pruje i tyle. Swoją drogą, słoneczko przerobiłem sam, tyle że w liceum
Myślałem, że robi sobie ze mnie żarty, ale powiedziała że to prawda. No i ja jej wierzę.. Dziewczynki mają po 13 lat..


@WujekGraczyk: No to teraz macie odpowiedź dlaczego młodzież ogląda Daniela Magicala i inne patologie. Zdziczenie w #!$%@?ę. Islam nas #!$%@? przez tych gamoni. Kto by chciał bronić cywilizacji, w której nastolatki szykanują się za niezrobienie loda koledze?