Wpis z mikrobloga

Dziś spotkałem koleżankę, która od września zaczęła pracować w gimbazie jako nauczycielka plastyki. Opowiadała mi, że na jednej z pierwszych lekcji zauważyła, że dziewczynki z I D dokuczają jednej, śmieją się z niej, ogólnie ostracyzm motzno. Jako pełna werwy i poczucia misji po lekcji poprosiła tą szykanowaną, żeby została bo chciała z nią porozmawiać. Zaczęła pytać o co chodziła i czy nie potrzebuje jakiejś pomocy z jej strony. Po dłuższej rozmowie i wypytywaniu, okazało się, że ich klasa miała jakąś imprezę na zakończenie wakacji i ona jedyna nie chciała zrobić loda chłopakowi..
Myślałem, że robi sobie ze mnie żarty, ale powiedziała że to prawda. No i ja jej wierzę.. Dziewczynki mają po 13 lat..

##!$%@? #patologiazewsi a raczej #patologiazmiasta #gimbaza
Pobierz
źródło: comment_s5UvaC5u5Xc1YI2XaFz636uwew4t6Asg.jpg
  • 97
@WujekGraczyk: jak mnie irytuje pisanie "dziewczynki" wszędzie a na końcu "dziewczynki mają 13 lat" no kurde, każdy myśli o jakiś 2-9-latkach, a tu wylatujesz z 13... gdzie bez problemu znajdziesz już taką co daje gdzie popadnie.
A to

że ich klasa miała jakąś imprezę na zakończenie wakacji i ona jedyna nie chciała zrobić loda chłopakowi

To pewnie 1-2 te "najważniejsze" z klasy zrobiły a potem wylosowały jedną na kozła ofiarnego by
@WujekGraczyk: nawet jezeli to jest bait, to poniekad poruszyles wazny temat. przeciez #!$%@? 13 latki wiedza o seksie tyle, a nawet wiecej co przecietny wykopek. jezeli ktos sie ludzi, ze maloletnie lachony (z podkresleniem slowa lachony, bo jeszcze ktos zjawi sie na bialym koniu i bedzie #!$%@? banaly, ze generalizuje :v) nie obciagaja swoim kolegom, to mam prosbe - przestan czytac kazania rydzyka. i tak, nauczanie religii w szkolach, ktora robi