Wpis z mikrobloga

Dziś spotkałem koleżankę, która od września zaczęła pracować w gimbazie jako nauczycielka plastyki. Opowiadała mi, że na jednej z pierwszych lekcji zauważyła, że dziewczynki z I D dokuczają jednej, śmieją się z niej, ogólnie ostracyzm motzno. Jako pełna werwy i poczucia misji po lekcji poprosiła tą szykanowaną, żeby została bo chciała z nią porozmawiać. Zaczęła pytać o co chodziła i czy nie potrzebuje jakiejś pomocy z jej strony. Po dłuższej rozmowie i wypytywaniu, okazało się, że ich klasa miała jakąś imprezę na zakończenie wakacji i ona jedyna nie chciała zrobić loda chłopakowi..
Myślałem, że robi sobie ze mnie żarty, ale powiedziała że to prawda. No i ja jej wierzę.. Dziewczynki mają po 13 lat..

##!$%@? #patologiazewsi a raczej #patologiazmiasta #gimbaza
Pobierz
źródło: comment_s5UvaC5u5Xc1YI2XaFz636uwew4t6Asg.jpg
  • 97
@WujekGraczyk: xD Jak ja byłem w gimbie to tez były plotki o słoneczkach i innych takich. Jedna koleżanka miała już brzuch, druga co się przeniosła z innego miasta chwaliła się na przerwach, że rucha się z patusem z mojego osiedla xD Do tej pory po mieście chodzi dziewczyna co ma ksywę Dwunastka, zgadnij czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było 11 lat temu. Skończcie gadać głupoty o
@WujekGraczyk: Dokładnie masz wrażenie i to błędne. Jak byłem w gimie to dziewczyny też były takie odważne i wyuzdane bo im się wydawało, że to fajne, taki wiek. To samo goście zgrywali maczo i czego to on by z laską nie zrobił, a co do czego to jeden i drugi bał się laskę za rękę złapać. Ta twoja koleżanka sobie to wymyśliła bo nie ma pierwszej gim i powtarza jakieś urban