Wpis z mikrobloga

To znowu ja, razem z moimi problemami. Tutaj pytałem o codereview mojego programiku w Javie - Unit Converter.
Poprawiłem chyba większość z tego co mi wytknęliście. Ale przez to pojawił mi się problem, jak podzielić program na package.
Nie bardzo też mogę wymyślić w jaki sposób opuścić wybieranie jednostki i powrócić do menu głównego (ostatnia metoda w klasie UnitReader).
I znowu jeżeli macie jeszcze jakieś inne uwagi, to piszcie, proszę. Chcę zostawić program w miarę porządny, żeby następny już powstawał od początku w dobrej praktyce.
LINK DO GITHUBA
Za komentarze dziękuję i pozdrawiam wszystkich czytających.
#programowanie #java #codereview
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seveir: W klasie UnitConverter brakuje Tobie EOL (https://stackoverflow.com/questions/729692/why-should-text-files-end-with-a-newline#729795).
Widzę, że masz zdublowaną metodę writeProblemMessage -> stwórz nową klasę, której zadaniem będzie wypisywanie errorów.
W klasie UnitReader modyfikatory dostępów mają być defaultowe? Jak wsadzisz to do jakiegoś pakietu to nie będziesz miał dostępu do tych metod.
Staraj się nie zostawiać zakomentowanego kodu, zwłaszcza jeśli idzie to na mastera.

int index = 1; ?????? co oznacza ta zmienna? może powinno to być jakaś stała i
  • Odpowiedz