Wpis z mikrobloga

#rower #rowery #znalezione #wykopefekt #wroclaw
Witam we Wrocławiu na Fabrycznej stał od wczorajszego wieczoru rower wywrócony w krzaki obok biura. Prawdopodobnie albo ktoś nawalony zostawił lub ktoś ukradł i tutaj porzucił. Nie był przypięty ani niczym przymocowany. Nie chciałem go zostawiać bo pewnie dzisiejszej nocy by zniknął.
Numer ramy: LK70030LBT2183 Firma Specialized (nie wiem nic więcej nie znam się na rowerach)

Proszę o kontakt priv właściciela , oczywiście prawdziwego który ma fakture zakupu lub zdjęcie z tym rowerem. Gdy w przeciągu 2 tygodni nie znajdzie się, rower oddaje na policję.
dolnetgroup - #rower #rowery #znalezione #wykopefekt #wroclaw 
Witam we Wrocławiu na...

źródło: comment_Hynqqq9zGLMPO8P2okEOiTz3KUtxiNx3.jpg

Pobierz
  • 17
@dolnetgroup: bron boze nie idz na policje, wyjeb go w krzaki lub do odry. Kiedys znalazlem portfel - bez kasy, ale ze wszystkimi dokumentami. Jakis ziomek z drugiego konca miasta. Nie chcialo mi sie jechac, ani wysylac poczta. Jako ze mieszkam obok komisariatu to go tam zanioslem. To byl blad. Siedzialem tam bitą godzinę i byłem przesłuchiwany jakbym to ja ten portfel #!$%@?ł. Nigdy więcej. Następnym razem podniosę, sprawdzę czy jest
@dolnetgroup: Obyś nie miał problemów, bo przybiją Tobie że to Ty ukradłeś.
Trzeba było zadzwonić na pały, że drogi rower 2 dni w krzakach leży i by przyjechali i go zabrali.