Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś wyjątkowo nie będzie prasówki... albowiem nadeszły spore zmiany... ( ͡º ͜ʖ͡º) mam dla Was do zaprezentowania NOWY layout ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wejdź na http://justjoin.it/ i przekonaj się sam...

Zrugaj, oceń szczerze, czy Ci się podoba, czy nie, co do Ciebie przemawia, a co nie trafia?

Ostatnie tygodnie to praca właśnie nad tym... Sporo się pozmieniało... przede wszystkim zupełnie inne filtry, tylko po technologiach, zamiast ogólnych i niekonkretnych: frontend/ backend... Inaczej wygląda też samo ogłoszenie. Inne są kolory mapy, markerów... a także wersja mobilna.

Generalnie dużo zmian, ale to raczej ewolucja, niż rewolucja.

Najważniejsze zmiany ⤵

1. bardziej klarowny wygląd ogłoszenia
2. które będzie miało wyróżnione skille,
3. jest też nowa wersja mobilna,
4. konkretne filtrowanie, po prostu po technologiach,
5. ale jak chcesz, to może być i po kasie,
6. lub po junior/ mid/ senior

Wszystko tak łatwe, że już chyba bardziej się nie da, ale oceń sam, czy poszliśmy w dobrym kierunku? W końcu robimy to (ja i mój ziomeczek - Homer) dla programistów. Wspólnymi siłami, możemy dać coś jeszcze lepszego dla Ciebie.

Także niemal dokładnie 7 miesięcy po pierwszej odsłonie naszego portalu, prezentujemy Tobie wersję 2.0, także enjoy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://justjoin.it/

Zajrzyj, sprawdź jak śmiga i podrzuć znajomym z branży, będziemy wdzięczni za wsparcie. Symboliczna wykop górę będzie dla mnie czymś fantastycznym, znakiem, że temat idzie w dobrym kierunku.

Stay tuned!

#justjoinit #justjoinitoferty #pracait #programowanie #it #programista15k #informatyka #webdev #java #scala #html #javascript #frontend #backend #ruby #python #devops #startup
Pobierz
źródło: comment_GHuECB6vat49grXB0u5QuE0tQ4bHU911.jpg
  • 12
@StartupCribs: ale to nie sortowanie tylko zakres i też jest z dupy bo są oferty powiedzmy do góra 20k a górny próg w tym zakresie to 140k - czyli pewnie uniwersalny dla wszystkich a nie aktualnie widocznych
@StartupCribs: Niby w porządku, ale bardziej przypadła mi wcześniejsza wersja - moim zdaniem nowa mapka jest trochę mało czytelna, naprawdę ciężko połapać się połapać wśród ulic. Uważam, że pod tym względem wcześniej było lepiej. Co do nowego sposobu sortowania też mam kilka wątpliwości, w poprzedniej wersji strony chcąc znaleźć oferty np. z Reacta klikałem "Frontend" i po sprawie, odnajdywałem sobie to czego szukałem. Aktualnie muszę wejść pierw w zakładkę "JS" i
@StartupCribs: Super, tylko wybieranie zakresu wynagrodzenia nie powinno być uniwersalne tylko dla kategorii, np. jak scala w trójmieście jest od 5 do 20k to suwaczek powinien być od 5 do 20, a nie od 0 do 132124. Poza tym super, podoba mi się bardziej niż poprzednia wersja.