Wpis z mikrobloga

509104 - 203 = 508901

Nie miałem konkretnego pomysłu na niedzielę, więc po prostu pojechałem do Tychów pod Piramidę. Feniksy ustaliły, że jadą na zaporę do Porąbki, a kto będzie chciał to na Żar. Pasowało mi to.
W Brzeszczach spotkałem @Marcin_od_Tribana z różowym, którzy jechali na kofibrejka na Kocierz. Ola pierwszy raz podjeżdżała na przełęcz Targanicką (ostatnie pół kilometra ma 13% nachylenia) i udało się bez zatrzymywania. Zuch dziewczyna. Następna w kolejce czeka Chrobacza Łąka ;)
Dogoniłem Feniksów, gdy zbierali się już z zapory, ale na Żar oczywiście żaden się nie zdecydował, więc musiałem jechać sam... Dalej uderzyłem na Kocierz od strony Żywca i ponownie spotkałem się z Marcinem i Olą.
Z powrotem dobrze się jechało, a że godzina była jeszcze wczesna, to dokręciłem do dwustu. Tak profilaktycznie, żebym później nie miał niepotrzebnych wyrzutów sumienia.

#mortalszosuje

#rowerowyrownik #szosa #wykoptribanclub #100km #200km (nr 19)
Mortal84 - 509104 - 203 = 508901

Nie miałem konkretnego pomysłu na niedzielę, więc...

źródło: comment_FnRwesvbXH1jlwFwGvPS1hsXfexpmS5f.jpg

Pobierz
  • 9
@Mortal84: początek chyba coś pomieszałeś, powinno to brzmieć mniej więcej tak: "...Nie miałem konkretnego pomysłu na niedzielę, więc po prostu pojechałem do Tychów pod Piramidę. Powiedziałem Feniksom, że jadą na zaporę do Porąbki, a kto będzie chciał to na Żar. Pasowało im to...." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arczi-S: Teraz sobie przypominam! Rzeczywiście było tak jak piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolega nie ma ręki?( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Dziki_Odyniec: No jak widać swojej już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdy go pierwszy raz spotkałem jakieś 2 miesiące temu, to aż mnie ciarki przeszły. Przy następnej okazji postaram się zrobić zdjęcie jego kierownicy z mocowaniem na