Wpis z mikrobloga

#chwalesie
Po tym, jak pierwszy sezon The Walking Dead udostępniony został za darmo, spolszczenie ze strony #grajpopolsku w ciągu 4 dni zostało pobrane 15 000 razy. Co prawda nie jest to #tlumaczenie tak dobre, jak bym sobie tego życzył (sam przekład stoi na wysokim poziomie, ale jeszcze wtedy miałem zupełnie inną... metodologię testowania), lecz zdaniem wielu graczy wszystko tutaj zostało zrobione zajebiście.

Sam zadowolony jestem m.in. z tego, że udało nam się zrobić także kilka naprawdę niezłych grafik, które widoczne są w grze. Wybaczcie, że linki do materiału z komentarzem, ale nie mam innych pod ręką - będzie mi miło, jak ktoś zechce rzucić okiem:

Moja ulubiona grafika z TWD
Przykład grafiki nr 2
Mój ulubiony tekst z TWD

Chciałbym dopracować jeszcze to tłumaczenie i wydać całość w formie instalatora, tak jak to jest w przypadku nowszych sezonów. Niemniej jestem bardzo zadowolony z całości oraz z tego, że jednak nie miałem zawału tłumacząc któryś z odcinków : D

Kolejne odcinki, gry i sezony wychodziły z pewnością dużo lepiej, na GPP pojawiały się osoby, które mogły bardzo dużo wnieść w jakość tłumaczenia, korekty oraz wyglądu całości.

#gry #januszepolonizacji (dla Was jest link trzeci) #angielski #angielskizwykopem
  • 5