Wpis z mikrobloga

Wtf, na tego świeżaka trzeba mieć 60 punktów, a jeden punkt zbiera się po wydaniu 40 zł xD Czyli w najgorszej opcji świeżak kosztuje 2400 zł XDDDD można to sobie zmniejszyć do 600 zł bo można zdobyć trzy dodatkowe punkty na każde 40 zł za kupowanie warzyw, produktów z gazetki i nabicie punktów na kartę moja biedronka :D ale i tak 600 zł za taką gównomaskotkę, ja #!$%@?ę
#swiezaki #biedronka #bekazpolactwa #madki
  • 55
@piotreek88: no raczej twoje rozumowanie to padaka, bo kto normalny robi zakupy za 2400. Nie mówię, że jednorazowo, ale tych świeżaków jest kilka, promocja trwa jakieś 4 miesiące, a ludzie zbierają całą kolekcję. 10000 zł wydać w 4 miesiące to jest #!$%@? jakaś paranoja. I powtarzam - masa niepotrzebnego, #!$%@?, towaru. Ja rozumiem kupić rzeczy, któe potrzebujemy, które zjemy. Ale ludzie dowalają do wózka masę zbędnych rzeczy, żeby wyrobić kwotę
@felixa: mimo wszystko są takie rodziny (znam jedną), która kupuje cały karton snickersów, bo są przecenione np. o 30%. Serio, serio. Na takich ludziach biedra zarobia właśnie ;) i w sumie nie tylko biedronka, ale chociaż tutaj masz jakąś maskotkę, a w takich lidlach, czy lewiatanach to ludzie dają się ruchać bez lubrykantu :D