Wpis z mikrobloga

Wtf, na tego świeżaka trzeba mieć 60 punktów, a jeden punkt zbiera się po wydaniu 40 zł xD Czyli w najgorszej opcji świeżak kosztuje 2400 zł XDDDD można to sobie zmniejszyć do 600 zł bo można zdobyć trzy dodatkowe punkty na każde 40 zł za kupowanie warzyw, produktów z gazetki i nabicie punktów na kartę moja biedronka :D ale i tak 600 zł za taką gównomaskotkę, ja #!$%@?ę
#swiezaki #biedronka #bekazpolactwa #madki
  • 55
@Arveit bo nie bardzo, bo np mój kolega z pracy mówi, że dzieciaki chcą tego świeżaka, a nie inną zabawkę.
Co do darmowości 2,4k raczej nie wydadzą, bo z kartą już 1,2k, a nawet prędzej 800, bo przy większych zakupach jakiegoś owoca czy warzywo zwykle się kupi. Więc przez te parę miesięcy można tego pluszaka dostać rzeczywiście za darmo nie starając się ani trochę. Schody zaczynają się jak je kolekcjonujesz, wtedy by
@Xarazix: a kto mówi o słodyczach czy papierze toaletowym? Nie kupujesz chyba kartonu chleba, który się zepsuje po 3-4 dniach tylko po to, żeby była wielokrotność 40 zł?
@Arveit ja co drugi dzień robie zakupy w Biedrze, bo najbliżej i po drodze z pracy mojej lubej. W sumie zawsze zostawiamy jakieś 50 zł lub więcej, te naklejki teoretycznie same wpadaja, ale my ich nie zbieramy więc olac.
A jeśli chodzi o mleko to okurat kupuję 10 mlek w kartonie jak jest promocja o 50 gr na mleku taniej i wkładam do spiżarni gdzie ono sobie spokojnie czeka. To tyle jesli
@Arveit: Głupota ludzi nie zna granic , a to wszytko dla rozpieszczonych bachorów które musza je mieć bo przecież "inne dzieci maja " mentalność Polska taka właśnie jest . ( ͡° ʖ̯ ͡°)