Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem, że najlepsze #rozowe pracują w aptekach. Nawet jak mają po tej 40 czy więcej to są mega uśmiechnięte i zadbane. Zawsze coś doradzą i życzliwie się uśmiechną, jeszcze nie trafiła mi się niemiła Pani z apteki. Szacunek do Pań z apteki tak zostałem wychowany.

#apteka #oswiadczeniezdupy
KiedysMialemFejm - Ostatnio zauważyłem, że najlepsze #rozowe pracują w aptekach. Nawe...

źródło: comment_R7bg29y1OUkJBCInvPCeEq7bUS0z1TqT.jpg

Pobierz
  • 83
@farmaceut: Nie zgodzę się. Nie raz idę do urzędu jakiegoś, albo innej instytucji państwowej to siedzą tam baby które #!$%@?, że w ogóle muszą oderwać wzrok od pasjansa czy w co one tam se grają. W sklepach też czasami zdarzy się, że mają gorszy dzień bo zapierdziel od rana. A w aptece? Wieczny uśmiech, ostatnio kupowałem nić dentystyczną i pani musiała biegać przez moje gapiostwo i wymyślanie 3 razy na zaplecze
@Kiedys_Mialem_Fejm: nie musisz sie zgadzać - wiem jak jest, bo z nimi studiuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie instynkt macierzyński - nie bój sie. Po prostu jest obowiązek, zeby farmaceuta podpytywał o dolegliwości i pomagał. Prócz tego mamy cały rok przedmiot opierający sie na tym, zeby podpytywać pacjentów niezorientowanych i na tej podstawie określić co im wydać. Głownie po to, zeby sprzedać jak najwiecej. To wszystko
@farmaceut: Kurde Mireczku mi chodzi o to, że ja sobie zdaję sprawę jak to działa. To samo jest w każdym innym sklepie, gdzie sprzedający nastawiony jest na jak największą sprzedaż. Nie trzeba być geniuszem, żeby na to wpaść, ale jakoś to panie aptekarki są dla mnie tą najmilej kojarzącą się grupą. Nie obchodzi mnie jakie są prywatnie bo piszę tu ciągle o relacji klient-sprzedawca i o tym jak jestem traktowany. To
@farmaceut: nie zgadzam się. Studiowałem rok farmację i poznałem świetnych ludzi. Siostra także studiuje farmację 2 lata wyżej i z tego co wiem tam poznała wspaniałych ludzi, lepszych niż w liceum. Sam zresztą znam jej znajomych i to potwierdzam. Teraz studiuję medycynę i tu także nie ma żadnego wyścigu szczurów. Może trafiłeś na złą grupę lub nie umiesz dogadać się z ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)