Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem, że najlepsze #rozowe pracują w aptekach. Nawet jak mają po tej 40 czy więcej to są mega uśmiechnięte i zadbane. Zawsze coś doradzą i życzliwie się uśmiechną, jeszcze nie trafiła mi się niemiła Pani z apteki. Szacunek do Pań z apteki tak zostałem wychowany.

#apteka #oswiadczeniezdupy
źródło: comment_R7bg29y1OUkJBCInvPCeEq7bUS0z1TqT.jpg
  • 83
@Kiedys_Mialem_Fejm: Coś w tym jest, bo i moje obserwacje to potwierdzają.
W jednej aptece trafiłem na kobietę która miały gorszy dzień, widać było po niej. Ale obsługa pierwszorzędna, wszystko miło pięknie szybko i nawet pod koniec wizyty pojawił się uśmiech.
@farmaceut: A to ciekawe bzdury, poznałem sporo koleżanek mojej różowej z farmacji i wszystkie były spoko i raczej skromne. Czego nie można powiedzieć o ludziach z medycyny.
A sam kierunek bardzo dobry i mega wiedza, tylko nie można iść po nim do pracy w aptece, bo wtedy wszystkie te lata jak krew w piach.
@Navari: Apteka dla magistra jest niewypałem. Pozdro
@peoplearestrange: Ta. szrot.
@bugg: Eh... Widocznie jak wspominano wyzej - zapomniany wroclawski umed, o ktorym nikt nie wie - tutaj ludzie są inni. Lepiej za głodową stawkę zostać na uczlni :V Ewentualnie iść do koncernu i robić generyki... Taaa.... U nas farmaceuta jest zwykłym sklepikarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@farmaceut: Wbrew pozorom sporo jest miejsc dla kumatych farmaceutów, ale trzeba się trochę wysilić i wyjść poza schemat wykutej na blachy bez zrozumienia wiedzy ;)
@Kiedys_Mialem_Fejm: Mowie jak to wyglada zza lady - praktyka robi swoje. Wielokrotnei też 'milutka pani aptekarka', jak pacjent wyjdzie to gada na niego i to sążnie. Przypominam sobie praktyuki... W zeslzym roku jakis gosciu klocil sie o recepte, robil dymy, a moja opiekunka z ramienia apteki usmiechnieta mimo, ze zaczal fikac. Zaczal wydzwaniac cos do zony, ona na naiego nawrzeszczała, ze robi aferę jak sama odebrała tą recepte, bo to bylo