Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mireczki, takie smutne naszły mnie przemyślenia. Czy zawsze laska z dzieckiem jest mało atrakcyjna i dlaczego dzieciaci faceci tego problemu nie mają? Rozpadł mi się długi związek, dziecko posiadam, opieka naprzemienna, wszystko dogadane. Życie też w miarę ogarnięte stała praca dobrze płatna i generalnie niezależność jakakolwiek. Wygląd jakieś 7/10, brak nadwagi. Jednak widzę, że mój bagaż to straszak na kilometr mimo, że nie szukam ojca zastępczego, tylko kogoś z kim można porozmawiać, wypić lampkę wina wieczorem i się przytulić. Ojca zastępczego nie szukam. Czemu #niebieskiepaski to takie tchórze? #feels #logikaniebieskichpaskow ♯depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 64
dlaczego dzieciaci faceci tego problemu nie mają?


@AnonimoweMirkoWyznania: puknij się w główkę. Wiesz jak trudno jest znaleźć kobietę jeśli ma się dziecko? W pierwszej kolejności trzeba wygrać ze stereotypem, że to wina faceta, że poprzedni związek się rozpadł. Potem trzeba udowodnić, że nie wróci się do poprzedniej partnerki/matki dziecka. Wiele kobiet nie chce wiązać się z facetem, który ma dziecko bo jeśli pogodzi się on z "byłą" to nie chce ona
@AnonimoweMirkoWyznania może to Twoja #logikarozowychpaskow? Skoro wyzywasz ludzi, którzy nie chcą wychowywać nie swoje dzieci od tchórzy.
Zachowujesz się tak samo jak różowe, które mają pretensje to mężczyzn, którzy w ogóle nie chcą się wiązać. Zaraz wzywają od samolubów i tchórzy. Z takim podejściem nie prędko sobie kogoś znajdziesz.

Może Twój związek się to leciał bo zdradziłaś poprzedniego partnera i to jest dobry powód by z kimś takim się nie wiązać.
@nowywinternetach: @nowywinternetach: Baaaaaaardzo mądre i rozsądne wypowiedzi, aż szok, że to dalej wypok. Aczkolwiek nie w prawictwie tkwi problem, tylko z tym z czym to się kojarzy. Są przecież fajni ogarnięci faceci, których nie interesuje przygodny seks. A jak wiemy znaleźć takiego odpowiednika wśród kobiet może trochę zająć. Mojemu kumplowi (dr chemik absolwent brytyjskiej uczelni) zajęło to np 26 lat. A randek zaliczył chyba ze 100 ( ͡° ͜
Czemu #niebieskiepaski to takie tchórze?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja byłem w związku z samotną matką.

To miało być już to, ale niestety się rozstaliśmy, piszę "niestety" głównie z uwagi na dziecko, bo szkoda małej, że kolejny po ojcu biologicznym facet odchodzi z jej życia i mamy, ale toksycznie się już zaczynało robić, co byłoby jeszcze gorsze dla wszystkich na dłuższą metę.

Więc piszę jako nie-teoretyk oraz jak sądzę nie-tchórz w Twoich oczach.

I
BiednyMarzyciel: Nikogo nie rzucałam, rozstaliśmy się polubownie bo mimo prób ratowania nic nie wychodziło. Nie widzę sensu ciągnięcia czegoś na siłę, jeśli nie ma uczuć. Nie każdy jest zwolennikiem obrączkowania, nie chciałam brać ślubu. Dzięki temu uniknęłam stawania przed jakąś obcą osobą, która mi powie, że właśnie zamyka dekadę mojego życia. Ja nie mam nic do facetów z dziećmi, czasem lepiej się rozstać, niż żyć w toksycznym związku.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
BogataBarmanka: Myślę, że patrzysz na ten problem zbyt jednostronnie.
Sam jestem rozwodnikiem i mam dziecko, które wychowuję "wspólnie" z byłą żoną i powiem ci, że...nie dziwie się, że kobiety nie chcą pakować się ze mną w związek.
Spójrzmy prawdzie w oczy. Taki "bagaż" to jednak na pewno minus, a nie plus dla potencjalnego kandydata/kandydatki.
Musisz wejść w życie innej rodziny, a ze względu właśnie na dziecko, już zawsze będziesz też mieć
Czy zawsze laska z dzieckiem jest mało atrakcyjna i dlaczego dzieciaci faceci tego problemu nie mają?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie każda. Absolutnie nie sugeruj się wpisami stulejek na tym biedaportalu. Znam kilka kobiet, które mają dziecko/dzieci, są atrakcyjne, inteligentne, niezależne finansowo bardziej, niż 90% tutejszego alfastulejarstwa, nie żadne knajpiane Karynki z Brajankiem z wpadki, ale kobiety, które rozstały się z facetem po jego zdradzie albo gdy mu odbiło z różnych powodów. Mają wianuszek
Czemu #niebieskiepaski to takie tchórze?


@AnonimoweMirkoWyznania: Śmieszą mnie takie zagrywki...

Czemu kobiety nie chcące brzydkiego faceta to takie tchórze?
Czemu kobiety wolące bogatego niż biednego to takie tchórze?
Czemu kobiety pragnące statusu mężczyzny to takie tchórze?
Czemu kobiety chętniej wsiądą do Aston Martina niż do Lanosa w gazie?

Widzisz, nie chodzi tutaj o odwagę tylko o to, że dokonałaś pewnych wyboru w życiu, które mają konsekwencje. Większość kobiet, chociażby podświadomie, staje