Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mireczki, takie smutne naszły mnie przemyślenia. Czy zawsze laska z dzieckiem jest mało atrakcyjna i dlaczego dzieciaci faceci tego problemu nie mają? Rozpadł mi się długi związek, dziecko posiadam, opieka naprzemienna, wszystko dogadane. Życie też w miarę ogarnięte stała praca dobrze płatna i generalnie niezależność jakakolwiek. Wygląd jakieś 7/10, brak nadwagi. Jednak widzę, że mój bagaż to straszak na kilometr mimo, że nie szukam ojca zastępczego, tylko kogoś z kim można porozmawiać, wypić lampkę wina wieczorem i się przytulić. Ojca zastępczego nie szukam. Czemu #niebieskiepaski to takie tchórze? #feels #logikaniebieskichpaskow ♯depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 64
@AnonimoweMirkoWyznania dziecko to akurat mi najmniej przeszkadza. Nawet wolałbym kogoś kto ma dziecko co najmniej 6 lat bo średnio przepadam za całkiem małymi dziećmi Z dzieckiem to ja się lubię bawić i z nim rozmawiać, a nie mieć w zasadzie zwierzątko którego mało gdzie można zabrać.

O wiele większy problem to ojciec tego dziecka, zwłaszcza jeśli jest z nim mocno związany. Nie mam zamiaru żyć w jakimś trójkącie gdzie przez całe życie
@agaja: nie zapowiadam rozwodu, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz a nie dopowiadasz kontekst którego nie ma
- napisałem

jak będę rozwodnikiem to będę szukać wśród takich z dziećmi


nie oznacza to że CHCĘ nim być tylko "jeśli tak się wydarzy że nim będę" to wtedy dopiero będę szukać takich z dziećmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jak piszę "jak będę chory to pójdę do lekarza, póki co nie