Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mireczki. Moja dziewczyna chyba jest w ciąży. W piątek uprawialismy seks. Był to ostatni dzień okresu i powiedziała że już może. Od tamtej pory boli ja brzuch i straszy mnie ze to pewnie ciąża. Dodam że bierze tabletki. Od 3 miesięcy. W sobotę brała też jakieś przeciw bólowe. Czy ona jest w ciąży? Wiem że nie jesteście w stanie stwierdzić czy jest bo nie jesteście lekarzami ale może macie jakieś doświadczenie w tych sprawach.

#ciaza #rozowypasek #ojcostwo #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: to zwykły test. Czeka na reakcję. Jeśli swiezy związek, albo poprostu sobie wkręciła że ma watpliwosci i zrobi ci test, to właśnie w nim bierzesz udział.

Poza tym jeśli skrupulatnie bierze tabsy i nie była chora, nie pila... To zajść w ciążę, to jak wygrać w lotto 5... ;-)
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@AnonimoweMirkoWyznania:
W autobusie na jednym z krzeseł siedzi blondynka, a obok stoi starsza pani z dzieckiem. Babcia świdruje dziewczynę wzrokiem, w końcu nie wytrzymuje i mówi:
- Może by tak pani ustąpiła miejsca?
- Nie mogę - dziewczyna na to.
- A dlaczego?
- Jestem w ciąży!
- Hmm, w ciąży, akurat. I taki płaski brzuch? A długo jest pani w ciąży?
- Pół godziny! Jeszcze mi się nogi trzęsą!
#