Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mireczki. Moja dziewczyna chyba jest w ciąży. W piątek uprawialismy seks. Był to ostatni dzień okresu i powiedziała że już może. Od tamtej pory boli ja brzuch i straszy mnie ze to pewnie ciąża. Dodam że bierze tabletki. Od 3 miesięcy. W sobotę brała też jakieś przeciw bólowe. Czy ona jest w ciąży? Wiem że nie jesteście w stanie stwierdzić czy jest bo nie jesteście lekarzami ale może macie jakieś doświadczenie w tych sprawach.

#ciaza #rozowypasek #ojcostwo #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Pociesze Cię, że w 99% nie jest w ciąży. Miałem podobne historie z byłą. Potrafiła specjalnie wymyślać sobie jakieś bóle i sugerować mi, że coś może być na rzeczy. Dlaczego? Nie wiem. W każdym razie radzę Ci na przyszłość, nawet, jeśli ona bierze tabletki - nie kończyć w środku. Powodzenia Mireczku.
jest. Na pewno po tygodniu nic nie czuć.


@bonio4: oj czuc.
Co prawda wrażenia sa jak przed okresem albo bardziej, ale czuć. Ja pierwszych kilka tygodni ciąży w podbrzuszu czułam jakbym miala ciężki okres.
Po prostu w obu przypadkach dzieją się podobne zmiany - po owulacji macica przygotowuje się na przyjęcie zaplodnionej komórki jajowej.
Jesli doszło do poczęcia to gdzieś ok.tygodnia od jego zajscia następuje implantacja i maszyna hormonalna zaczyna dzika
OP: @H4v3n: powiedziałem jej że się cieszę z tego powodu i że damy radę. Najważniejsze żeby się nie martwił.

@ravau: nie powinienem w ogóle tego pisać bo znam już wasze odpowiedzi ale w piątek był seks a w sobotę poszła na panieński i tam trochę popiła. Nie pamięta czy brała tabletkę w sobotę ale ja pamiętam że się jej pytałem o to w niedziele i mówiła że tak.

Historie
nie tylko brzuszek I wiecznie jest na coś wkurzona a za chwilę mnie przytula i całuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: to może po prostu lubi stroic fochy :p albo hormony jej szaleja - niech się przebada,czy wszystko w porządku.

Zreszta...jeśli wspolzyliscie jeszcze w trakcie okresu, to mała szansa na ciążę - żeby zaraz na początku cyklu miała owulacje, to coś się jej musiałoby w organizmie mocno poplatac, wiec tym bardziej niech się zapisze do
OP: @agaja: według mnie poziom jej foszków jest na normalnym poziomie. Od czasu do czasu lubi rzucić że życie nie zawsze jest kolorowe i trzeba trochę pocierpieć.

To był ostatni dzień okresu.

Zawsze w tych sprawach podchodzę do tematu spokojnie i nie chce jej zranić bo jest bardzo delikatna i uczuciowa. Ma czasami swoje małe foszki ale są bardzo słodkie i je kocham.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą