Wpis z mikrobloga

@farmaceut: Brackets ma specyficzny interfejs, ale da się przyzwyczaić. Atom baaardzo powolny, przy większych projektach traci na szybkości działania. Sublime Text jest ok, ale jak poznałem się z VS Code, przesiadłem się. Moim zdaniem jest najlepszym edytorem dostępnym bezpłatnie.
@farmaceut:
Atom działa jak wolno jak gówno. Nie wiem jak ludzie mogą akceptować jego szybkość, ale jak dla mnie to jest niesamowity zamulacz. Z Bracketsa nie korzystałem. Najszybsze i najbardziej responsywne edytory to Notepad++, a zaraz za nim Sublime i te polecam. VS Code też zamula, nie tak mocno jak Atom, ale powiedziałbym, że ewidentnie dużo bardziej niż dwa wyżej wymienione.
@Flypho: każdy edytor napisany w JS będzie zamulał, na to nie ma rozwiązania, ale za to taki vsc/brackets są dużo bardziej funckjonalne niż notepad czy sublime, przynajmniej out of box
@Jurigag:
Ja to rozumiem. Pewnie jeśli ktoś jest w stanie zaakceptować szybkość działania takiego Atoma to będzie to dla niego super narzędzie i nie mówię, że nie. Ja jednak źle reaguję na jakiekolwiek lagi i lubię, kiedy mój edytor jest responsywy, więc jeśli ktoś ma podobne preferencje do moich to może mój komentarz mu pomoże. Pozdrawiam!