Aktywne Wpisy

bomba4 +200

Skipi1111 +31
No i czas na ostateczne, publiczne wyjaśnienie, dlaczego szanujący się inwestorzy z tagu #gielda plują na was z góry, krypto-wariaci. I nie, nie chodzi wcale o to, że wasz rynek to piramida finansowa napędzana prądem i nadziejami nastolatków. Chodzi o coś znacznie gorszego. O bezczelną kradzież tożsamości.
Wy, krypto-analfabeci, bezczelnie ukradliście nam słowo „GIEŁDA”.
Zamiast ruszyć tymi swoimi przepalonymi od spekulacji mózgami i wymyślić dla tego swojego cyrku jakąś własną, adekwatną nazwę
Wy, krypto-analfabeci, bezczelnie ukradliście nam słowo „GIEŁDA”.
Zamiast ruszyć tymi swoimi przepalonymi od spekulacji mózgami i wymyślić dla tego swojego cyrku jakąś własną, adekwatną nazwę





Przypomniało mi się jak grał w Legend of Grimrock i zaraz przed ostatnim bossem trzeba było znaleźć 4 części, żeby go uruchomić. Znalazł 3, a ostatnią gdzieś oczywiście zgubił, szukał jej z pół godziny i stwierdził, że się "zbugowała" - wczytał jakiś stary zapis, aby przeszukać wszystko od nowa. Znalazł brakującą śrubkę, ale zamiast tego zgubił inną, którą odnalazł w poprzednim