Wpis z mikrobloga

31268,89 - 20,50 = 31248,39

No i się udało - zaliczone 403 km w sierpniu () W połączeniu z lipcowymi 424 km mam za sobą najintensywniejsze wakacje w życiu... Niby mógłbym jutro jeszcze z 10-15 dobić, ale przyda się trochę odpoczynku - przez ostatnie 7 dni zrobiłem prawie 148 km i chyba na razie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cel 3000 km w roku wygląda teraz nie tak źle jak w połowie roku - zostało jeszcze tylko 900 km do zrobienia w 4 miesiące.

Rano wstałem już dość uczciwie, z mocnym postanowieniem że wybiegnę wcześniej.

TAKIEGO WAŁA.

Kotka-staruszka dostała w nocy takiej sraki, że przez 20 minut latałem po domu i sprzątałem, przeklinając pod nosem. Wybiegłem dopiero o 5:20.
Biegło się miło, aczkolwiek nabite przez tydzień kilometry zaczęły dawać się we znaki. Mimo 12 stopni było jakoś rześkawo, po raz pierwszy od dawna zaczęły mi marznąć dłonie. Nie przejmując się specjalnie tempem, cieszyłem oko wschodem Słońca, myślałem o niebieskich migdałach i leciałem przed siebie ()
A w głowie uparcie Pan Kleks mi śpiewał o Poradniku Młodego Zielarza - w sumie bardzo w temacie.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 31268,89 - 20,50 = 31248,39

No i się udało - zaliczone 403 km w sierpniu ᕙ(⇀...
źródło: comment_eAmTZi7f3aEDfyPRiRWTKeen0tKuJvIB.jpg
  • 23
@Triak: taki zwykły napiersiowy, z tchibo. Generalnie działał dobrze i wygląda na to, że nadal jest OK tylko po prostu bateria zdechła. A kosztował śmieszne pieniądze - bodajże 60zł (w Tchibo bywają niezłe promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@enron: tchibo kojarzy mi sie tylko z kawa - mógłbyś zapodać linka? Ostatnio wkręcilem sie na nowo w rower i moze cos pomyśle nad takim pulsometrem.
@Triak: mi też się kojarzył z kawą, aż zacząłem tam kupować - ciuchy i nie tylko ;)
Pulsometr teraz jest w standardowej cenie 129zł: https://www.tchibo.pl/pas-napiersiowy-z-pulsomierzem-bluetooth-p400074878.html

ale...

Jak się zarejestrujesz do newslettera to masz 20zł zniżki przy zakupie powyżej 100zł. Możesz przy tym wziąć darmową dostawę do sklepu tchibo, ew. wziąć coś jeszcze i mieć dostawę za darmo (jakiś tam niewielki próg). Jak chwilę poczekasz to pulsometr trafi do przecen, potem do
@enron: dzięki Mireczku ;) poczytam opinie o nim i moze kupie jak będzie na promocji. Spoko widzę opcja. Jakoes jeszcze szczególne uwagi co do niego masz? Bo rozumiem ze nie miałeś możliwości porównania pomiarów?
@Triak: działa o niebo lepiej niż szajs z biedronki/lidla, swego czasu dawałem tu zestawienie stabilności wyników. Tak jak wszystkie pulsometry tego typu nie ma włącznika - uruchamia się, gdy przyłożysz elektrody do skóry. Najlepiej te elektrody zwilżyć, a jeszcze lepiej kupić za grosze żel EKG który zapewni bardzo dobry kontakt. Parujesz nie z poziomu telefonu, tylko z poziomu aplikacji do biegania - powinna ładnie wykryć. Wymagana obsługa BTLE w telefonie, wszystkie
@enron: Ok widzę ze tam z iPhone sie sparuję - wbrew pozorom sporo urządzeń ma z tym problemy. Korzystam z endomondo ale tez widzę ze powinno działać. Ok poszukam na Twoim koncie wpisów dot. Wyników. Jeszcze raz dzięki :)
ostatnio grzecznie, dzisiaj padłem jeszcze koło 23


@enron: Ja w zeszłym tygodniu ze względu na wyjazd wcześnie rano postanowiłem pobiegać wieczorem. Założyłem strój do biegania i poszedłem uśpić syna tak koło 21. Obudziłem się gotowy do biegu następnego dnia przed 4 rano.