Wpis z mikrobloga

@ogorkikiszone w takiej słodkiej pidzamie można ^^ ja w sumie zawsze w koszulce nocnej z jakąś koronką więc już średnio... Ale najczęściej ubieralam spodnie dresowe i kurtkę (oczywiście nie ściągać koszuli) i z psem na spacer ^^

Jedyne co to na taras wychodzę w koszulce i czasem szlafroku na papierosa rano to też sąsiedzi dziwnie patrzą (mieszkam w bloku). Ale przecież nie będę się ubierać idąc zapalić...
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone: podejście prawidłowe, nie ma się co spinać i specjalnie przebierać, luzik przede wszystkim ʕʔ natomiast ja bym jednak nie wychodziła w piżamie na zewnątrz, bo nałapiesz mikrobów a potem w tym śpisz, jednak po to się przebieramy do spania żeby nie kłaść się w tym samym co się nosiło cały dzień. jedyna rzecz jaka mnie powstrzymuje w sumie
  • Odpowiedz
  • 0
@ogorkikiszone ja też czasami się nie przejmuje jak wyglądam, np. jak robię coś przy swoim samochodzie i jestem w byle jakich ubraniach i brudny a muszę pojechać do sklepu to szkoda mi czasu żeby się przebierać i myć więc jadę byle jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone: ale uważaj na zdjęcia bo można odczytać sporą część numeru karty, nic z tym jeszcze nikt nie zrobi, ale ktoś poobserwuje cię dłużej, gdzieś znowu wrzucisz jakiś mały fragment z widoczną tylko datą, resztą cyferek i tak po kilku zdjęciach nagle ktoś ci wpiernicza kasę z konta.
  • Odpowiedz