Wpis z mikrobloga

@Arachnofob:

nie dasz rady zatankować ropy to benzyniaka bo pistolet od ropy jest dużo szerszy i nie wejdzie


Co?! Pistolet od ropy jest zazwyczaj jeden większy na stanowisku dla ciężarówek. Obok zresztą wisi drugi mniejszy. Na pozostałych stanowiskach zazwyczaj są wszystkie takie same.

Nie pisz głupot, jeszcze ktoś uwierzy i będzie miał problem, bo przecież się zmieścił więc na pewno benzyna :-D
  • Odpowiedz
  • 0
@Arachnofob ale to dlatego że właściel stacji jest takim dżentelmenem że chce, aby pracownicy usługiwali płci pięknej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@krsup: @Arachnofob: Ok, przyznaję że nie wiedziałam, a jeżdżę na zmianę autem na ropę i drugim na benzynę więc ta różnica chyba jednak nie jest wyraźna. Trzeba by chyba wziąć dwa pistolety i porównać jak facet na filmie, a i on mówi że niby różnica jest, a jednak ludzie się mylą.
  • Odpowiedz
@agataen: a ja np. nie lubię jak ktoś za mnie tankuje samochód, więc nie skorzystałabym z usług tej stacji. i nie mam wygolonego serduszka, co za pech.
  • Odpowiedz
@Shatter: wiem, mimo wszystko czasem wąż gdzieś otrze ciuch, pobrudzi rękę,a przy jasnej marynarce czy bluzce od brudnej ręki do brudnych ciuchów jest naprawdę blisko :P Tankuję samodzielnie nieraz ale nie rozpatrywałabym tego jako bitwę o równouprawnienie. Właśnie dlatego feministki są postrzegane jak idiotki ponieważ zamiast zająć się prawdziwym problemem (np. mobbing czy nierówne traktowanie płci w sądach rodzinnych) obrażają się za kartkę na stacji benzynowej-gdzie tu sens, gdzie logika.
  • Odpowiedz