Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: miałam podobną sytuację z rok temu, pato Sebix kupił ode mnie używanego w pełni sprawnego iPhona 4s, przyjechał odebrał pochwalił się jakich to on " ajfonów " nie miał już, przy okazji pobajerował swoim gulfem i pojechał. Nastepnego dnia zadzwonił, że " on COŚ robił z telefonem i nie działa, nie włącza się i to pewnie przeze mnie bo uszkodzony sprzedałam i on idzie na policje " XD jak
  • Odpowiedz
@onmatopeja: miej to w dupie i odpisz, że wszelkie wady (według przepisów) kupujący musi zgłosić w ciągu miesiąca od wystąpienia usterki, inaczej c--j w dupę. nie chce mi się szukać paragrafów ale tak jest. no i nie daj się zrobić w konia!
  • Odpowiedz
Mail zaczyna się od "Witam"


@Setral: Co jest złego w "witam"? Ja zawsze piszę "Serdecznie witam" albo jak piszę do ważnej osoby z tytułem to dodaje np. "Serdeczie witam, Pani profesor".
Co do wykształcenia, to nadmienie, że mam dyplom UŁ Wydziału Prawa i Administracji a oprócz tego, nie uważam sie za osobę z mniejszą niż srednia wiedzą ogólną. Zresztą większość moich znajomych ze studiów też tak zaczyna listy.
  • Odpowiedz
@Guilty: > Gorzej, że później jakiś zakompleksiony człowieczek cię szufladkuje, bo napisałeś witam xD

@NieMogeSieZarejestrowac: Nie. Człowiek dobrze wychowany i wykształcony zakonotuje sobie, by cię do domy nie zapraszać, a jeśli nie będzie się dało tego uniknąć, to nie podawać srebrnych sztućców.

Ty nie zauważysz, ale poznikają ci z otoczenia ludzie wartościowi.
  • Odpowiedz