Wpis z mikrobloga

@lronman: najlepsze na testach jest pytanie z filmikiem, 2 pasy w jednym kierunku, auta na lewym i prawym, przejście dla pieszych i ten z lewej wyprzedza tego z prawej no i pytanie czy można tak. Odpowiedź jest, że tak bo on nie wyprzedza tylko jedzie swoim pasem!
  • Odpowiedz
@lronman: Dwa razy nie bedzie kierunku na rondzie i do widzenia. Później się tygodniami odwołuj jak masz ochotę. Każdy word robi po swojemu. Tak samo jak z objeżdżaniem ronda zewnętrznym pasem. Jedni interpretują to tak, drudzy siak.
  • Odpowiedz
@lronman: powiem Ci że mnie uczyli ze oblać za to nie mogą, ale moze sie opłacić jeżdżenie po rondzie z lewym i wrzucanie prawego przed Twoim zjazdem. Po prostu dodatkowe upewnienie kogoś czekającego przed rondem ze jedziesz dalej.
  • Odpowiedz
@szasznik: nie znam się na youtubowych ekspertach ale jeśli faktychnie jest dyrektorem WORD to pokaż mi ten fragment mówiący że nie wolno włączać kierukowskazu bo wątpie by coś takiego powiedział
  • Odpowiedz
  • 0
@Agemaker Co jest w tym złego? Rozumiem, że logiczne jest jeśli ktoś jedzie na lewym pasie to będzie skręać w lewo. Ale nie widzę szkodliwości w użyciu świateł.
  • Odpowiedz
@lronman: Na prawku jak byłem parę lat temu, to miałem polecenie zawrócić na rondzie. No to ładnie gazu gazu, mam zjechać już to daję kierunek i skręcam.

NIEPRAWIDŁOWO - poproszę zawrócić tutaj i jeszcze raz zawrócić na rondzie.

Dobrze że przypomniałem sobie, że uczyłem się tak jak miałem na tym obrazku - czyli ten kierunek przed wjazdem.
  • Odpowiedz