Wpis z mikrobloga

@Sebeq92 można spotkać kilka takich orzeczeń, więc skąd przeświadczenie egzaminatorów i instruktorów o tym że trzeba włączyć lewy kierunkowskaz?
Nikt tego ode mnie nie wymagał 6 lat temu przy zdawaniu i raczej na drodze się z tym też nie spotykam.
  • Odpowiedz
zdawałem 12 lat temu i też mnie uczono by wjeżdżać z lewym, zawsze tak było i jest tylko na wypoku ludzie forsują jakiś własny kodeks, nigdzie indziej nie spotkałem się z taką interpretacją przepisów


@metrom: zdawałem 9 lat temu i mnie też uczono, że wjeżdżanie z lewym na rondo to idiotyzm, zawsze tak było i jest tylko na wypoku ludzie forsują jakiś własny kodeks, nigdzie indziej nie spotkałem się
  • Odpowiedz
Widzę na rondzie samochód sygnalizujący w lewo. Gdzie skręca?


@KrzaQ2: Niestety, ale to znaczy, że chce wjechać pod prąd :(

Dzięki Bogu w większości ci kierowcy w końcu się opamiętują i jadą w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lronman: w ogóle na c--j wrzucać ten lewy? Kierowców, którzy zbliżają się do ronda interesuje jedynie to, czy z niego zjeżdzasz czy też k---a nie, gościa z naprzeciwka gowno interesuje czy zjezdzasz za 2 zjazdy czy za 3, obchodzi go czy zjezdzasz na "jego" zjeździe. Ja p------e, jak na razie tylko 60-70 letnich dziadków za kierownicą widziałem, że takie coś o----------ą, zawsze trąbię na głąbów ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
zdawałem w 2009 i też pamiętam, że jak na rondzie zawracasz albo skręcasz w lewo


@Matyson: primo na rondzie sie w lewo nie skreca. po drugie na egzaminie i na jazdach tez tak robilem, ale na logike to ten lewy kierunek nikogo nie interesuje, bo nikomu to nie jest potrzebne, tylko i wylacznie prawy kierunek
  • Odpowiedz