Wpis z mikrobloga

Dam ci zatem przykład jak nie rozumiesz - jest sobie parking 100 miejsc parkingowych - 20 dla rodzin , 5 dla


@ediz4: Pokaz mi parking gdzie jest 20 miejsc dla rodzin na 100 :D co za absurd:D
  • Odpowiedz
  • 1
@BenzoesanSodu: O mamusiu, toż to najlepsze miejsce na całym parkingu. Tak szerokie, że jest wiele miejsca do manewrowania przy wyjeździe (szczególnie jeśli tak jak ja, jeździcie większym autem niż potrzebujecie. Bo k---a możecie XD) i żadna Grażyna nie z-----e w ciebie drzwiami od swojej Corolli, chociaż czasami bardzo się starają. Są blisko wejścia. A jak jakiś typ się zacznie o to bulgotać, to możesz bezkarnie o---------ć pyskówki, bo wiesz, że
  • Odpowiedz
w wózku sklepowym masz siedzenie dla dzieciaka :p a czemu nie ma miejsc dla ludzi tymczasową niepełnosprawnością ruchową? Chodząc o kulach musiałem chodzić przez cały parking. A nje wiem ile ty miejsca potrzebujesz żeby roczne dziecko wyjąć z samochodu, na pewno mniej niż ja żeby samemu wysiąść :p


@Shatter: Ale wiesz, ze dzieci gdzies tak do 6-8 mieisaca nie moga siadac? Poza tym rozne sa sklepy, mowimy tu tez np.
  • Odpowiedz
@Shatter: Ale zdajesz sobie sprawe ze czasem zeby np. dziecku kupic buty to musze go ze soba wziac? Albo nie mam go z kim zostawic? Albo jedyny moment zeby cos kupic to po lekarzu gdzie bylem z dzieckiem?
  • Odpowiedz
@sherkhaan: Jak również można właścicielowi zgłaszać co się nie podoba. Nawet sami chcą bo o to proszą w ankietach

@Harmonijka: twój wysryw intelektualny na temat jednostek mniej wartościowych był za to świetny
@lebort: rozumiesz że to przykład. Nawet dokładnie to napisałem

Dam ci zatem przykład...
  • Odpowiedz
Jak my byliśmy mali, to nie było parkingów dla rodziców, a jakoś auta nas nie zabijały namiętnie na parkingach


@Shatter: łoooo.... toś d-----ł :D
jak jak byłem mały to pamiętam jaka była pompa na otwarciu jakiegoś pierwszego w mojej części śląska marketu i jechało się maluchem z bagażnikiem dachowym po krzesełka ogrodowe :D

mam tu na myśli, że warunki parkingowe były nieporównywale z obecnymi, no chyba że zdałeś właśnie egzamin
  • Odpowiedz
@Polinik: Kolejny co nic nie rozumie. Cała rozmowa nie tyczy się wizji sklepu bo oni mogą mieć w badaniach ryku że należy rudych wywalić ze sklepu i to się opłaci a społecznego odbioru tego typu praktyk.
  • Odpowiedz
I na zakupy jego butów potrzebujesz wózka zakupowego? Błagam was drodzy rodzice, nie róbcie z siebie kalek... Jak my byliśmy mali, to nie było parkingów dla rodziców, a jakoś auta nas nie zabijały namiętnie na parkingach...


@Shatter: Ale kto tu pisze o wozku zakupowym? Caly czas mowilismy o wozku dla dzieci. Nie rozumiem o co ci chodzi? Poza tym kto tu robi z rodzicow kaleki? To ty robiles takie porownanie,
  • Odpowiedz