Wpis z mikrobloga

@Kaplanka możecie. Przepisy nie określają do jakiego wieku może być dziecko. Bo właściwie w ogóle go nie określają. Respektowanie wymysłu miejsc dla rodzin z gowniakami jest jedynie dobrowolne. W przeciwieństwie do miejsc dla niepełnosprawnych, tam można dostać mandat ;p
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: Z tymi miejscami dla niepełnosprawnych to oszaleli. Naklepali u mnie w miejscie tego tyle jakby 20 % społeczeństwa była niepełnosprawna. Parking na 15 samochodów i 2 miejsca dla niepełnosprawnych to perełka.
  • Odpowiedz
te miejsca parkingowe dla ludzi z dziećmi są beznadziejne i zabierają tylko miejsce. Nie staniesz, bo kuwa, nie masz bachora.


@Kaplanka: Ile takich miejsc jest, maksymalnie 2, 3, 5? Najczesciej i tak wszystkie zajete. Ja mam dziecko i sobie je bardzo cenie, teraz tego nie rozumiesz ale z czasem zobaczysz jakie to udogodnienie.
  • Odpowiedz
@lebort: Ból d--y że nie ma specjalnych miejsc dla starych, schorowanych, skacowanych, tłustych itp. To że Ty masz dziecko nie oznacza że powinieneś być jeszcze bardziej uprzywilejowany
  • Odpowiedz
@ediz4: Skad ta nienawisc do ludzi z dziecmi? WTF? Sklep moze sobie uprzywilejowac kogo chce, rodziny z dziecmi sa lepszymi klientami bo zostawiaja wiecej kasy niz ty kupujac snickersa i chipsy.
  • Odpowiedz
Sklep moze sobie uprzywilejowac kogo chce, rodziny z dziecmi sa lepszymi klientami bo zostawiaja wiecej kasy niz ty kupujac snickersa i chipsy.


@lebort: A ja mogę wyrazić swoją opinię

Skad ta nienawisc do ludzi z dziecmi? WTF?...

Tu nie ma żadnej nienawiści. Tu jest ukazanie absurdu takich pomysłów, a że napisałem negatywnie o nim i uderzyło konkretnie w Ciebie bo korzystasz więc się po prostu obraziłeś.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ale jaki absurd? Rodzic potrzebuje wiecej miejsca, zeby wyciagnac wozek, albo dziecko z fotelika, rodzic musi zadbac o bezpieczenstwo dziecka a na parkingu najlatwiej jest to zrobic biorac go na reke albo wsadzic do wozka. Ciezko sie chodzi po parkingu z wozkiem, ciezko tez sie nosi dziecko. Dlatego takie miejsca naprawde duzo daja. Skad twierdze, ze sie obrazilem? Caly czas probuje wam wytlumaczyc jak krowie na rowie dlaczego takie
  • Odpowiedz