Wpis z mikrobloga

Witam w kolejnym wpisie z serii #robeeremont w którym opisuje moje perypetie z remontem mieszkania w #norwegia

O mnie:


Pacjent:


Zabieg:


Start

Dzień 1 i 2

Dzień 3

Dzień 4

Był to kolejny dzień, gdzie nie było widać drastycznych zmian w wyglądzie łazienki, a zostało wykonane sporo prac drobnych.

Mniejszym młotem wyrównałem powierzchnię starej wylewki betonowej w miejscu gdzie wypadnie nowy stelaż Geberit. Rozmierzyłem jego położenie i przemyślałem sposób montażu w tych niezbyt łatwych warunkach. Nowy stelaż miałby zasłaniać starą pordzewiałą wyczystkę kominową dlatego niezbędne będzie jej przesunięcie ku górze. Geberit ustawimy tak, aby znajdował się w osi z nową wyczystką. Optymalnie byłoby gdyby wypadał także na środku kafelki, ale tego już się chyba nie da osiągnąć- ot uroki remontowania.

Wyczyściłem komin z popiołu. Okazało się, że nie był czyszczony od bardzo dawna. Wybrałem około 120l popiołu…

Wywierciłem nowy otwór w kominie i przestrzeń do dna wypełniłem gruzem z podłogi.

Dzień pracy był dość krótki. Ze względu na niedzielę, markety budowlane były już zamknięte co nieco spowolniło postępy. Hydraulika musiała zaczekać do popołudnia dnia następnego.

To tyle na teraz, zapraszam do kolejnego wpisu!

Obserwuj/czarnolistuj #robeeremont

Pobierz RoBee - Witam w kolejnym wpisie z serii #robeeremont w którym opisuje moje perypetie ...
źródło: comment_g1kWqcMwoWisvEOezXFlKUxOAi5Sc84p.jpg
  • 1