Wpis z mikrobloga

13 przyczyn dlaczego mężczyźni decyduja się żyć samotnie oraz rózne przejawy dyskryminacji mężczyzn.

1. Co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem (liberalizacja oraz feminizacja naszego życia skutkuje tym że kobiety dłużej nie chcą być żonami. Nie chętnie przyjmują obowiązki żony. Często możemy się spotkać z sytuacją że kobieta nie potrafi gotować, nie umie zająć się domem)

2. Większość wniosków o rozwód jest inicjowane przez kobiety (Poczytajcie sobie statystyki. Większość rozwodów inicjowana jest przez kobiet. 80% facetów rozwodników nie chce ponownie mieć żony)

3. W 95% przypadkach rozwodu kobieta zachowuje dzieci i podbiera mężowi alimenty.

4. Sąd może nałożyć alimenty które będą zabierać większą cześć wypłaty mężczyzny.

5. Kobieta nie musi przeznaczać alimentów na potrzeby dziecka.

6. Jeżeli przestaniesz płacić będziesz miał problemy z prawem.

7. 70 % oskarżeń o molestowanie są fałszywe (kobiety tutaj oszukują by z powodu różnych
profitów polecam poczytać o tym w Internecie, ten problem jest szeroko omawiany na zachodzie)

8. Fałszywe oskarżenie o molestowanie, może zrujnować mężczyźnie życie (były już przypadki gdzie mężczyzna fałszywie oskarżony o gwałt molestowanie tracił prace i popadał w ostracyzm społeczny)

9. Mężczyźni otrzymują wyższe wyroki sądowe w porównaniu z kobietami.

10. Bardzo mała liczba organizacji broniąca praw mężczyzn w porównaniu z organizacjami kobiet.

11. 90 % wypadków w miejscu pracy dotyka mężczyzn (mężczyźni częściej wykonują prace niebezpieczne)

12. Mężczyźni popełniają 8 razy więcej samobójstw w porównaniu do kobiet.

13. Mężczyźni żyją krócej od kobiet, mimo że idą później na emeryturę.

#mgtow #theredpill #malzenstwo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #stulejacontent #przegryw
  • 80
  • Odpowiedz
Problemem z moimi wpisami jest to że ja lubie pisać np. 80 % ale mam na myśli że to jest wiekszość XD. Badań statystycznych nie przeprowadzałem.


Przypomnialo mi się to, z podobno jakiejś pracy licencjackiej - "dla uproszczenia obliczeń przyjąłem pi równe 5" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
13. Mężczyźni żyją krócej od kobiet, mimo że idą później na emeryturę.


@wesola_zaba: No to jest akurat prawda i ostre przegiecie.Kobiety żyją 7 la dłużej a na emeryture idą 5 lat wcześniej.Dodatkowo wiele z nich krótko pracuje więc realnie płeć piękną jest cholernie dużym obciążeniem dla systemu w tym układzie.
  • Odpowiedz
  • 13
@wykopowa_ona
@wesola_zaba
Kobiety nie ulegają wypadkom, bo nie wykonują męskich zawodów. Co im się może stać...
Ci najwyżej spadnie zszywacz na nogę, albo uderzy się mopem.

A na przykład: przy głupiej obróbce metalu (wykop kocha przecież CNC) nie ma chyba pracownika, który nie miałby w oku kawałka metalu (opiłka) lub nie rozciął sobie palca przez nieuwagę...
  • Odpowiedz
12. Mężczyźni popełniają 8 razy więcej samobójstw w porównaniu do kobiet.


@wesola_zaba: Zgodnie z tym artykułem jest to około 6 razy więcej. http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-04-01/duza-liczba-samobojstw-w-polsce-jest-ich-wiecej-niz-ofiar-wypadkow/ . Ale przyczyną tego faktu nie są kobiety a to, że mężczyźni nie szukają pomocy. Topią się sami w smutkach. Wiem to z doświadczenia, byłem na grupie terapeutycznej w szpitalu i zawsze grupy szkładały się z dysproporcjonalniej większej ilości kobiet.
  • Odpowiedz
4. Sąd może nałożyć alimenty, które będą zabierać mniejszą część wypłaty.


@wykopowa_ona: Warto dodać, że ściągalność alimentów w Polsce wynosi kilkanaście procent ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmiech na sali. Mężczyźni narzekają na te mityczne alimenty, których niemal nie płacą.
  • Odpowiedz
@alejandra15: dziewczyno źle ci nie życzę, ale postaw się w sytuacji np mojej ciotki która zostawiła alkoholika- przemocowca, który bił ich dzieci (wyszło po ślubie, wcześniej dobrze udawał normalnego) i przez 15 lat ani ona ani dzieci nie zobaczyły ani złotówki alimentów a "ojciec" śmiał im się w twarz. Pomnóż sobie przez tysiące takich przypadków (https://krd.pl/Centrum-prasowe/Informacje-prasowe/2016/Ponad-cwierc-miliona-Polakow-nie-placi-alimentow) i wtedy zgódź się z tekstem z dupy. Stan an dzisiaj: pan alkus zakłada
  • Odpowiedz
@TchorzliwyLew: w tym układzie płeć piękna jest poszkodowana niższą emeryturą, bo zaraz po osiągnięciu (w moim mniemaniu zbyt niskiego) wieku emerytalnego jest wypychana przez pracodawców z rynku pracy nawet kiedy chce dalej pracować i przejmuje funkcje opiekuńcze, które powinno systemowo zapewniać państwo- często od pierwszego dnia emerytury przejmuje opiekę nad wnukami (zbyt mało miejsc w żłobkach i przedszkolach), albo starszym, schorowanym po latach harówki mężem (brak miejsc w domach opieki/ drogie
  • Odpowiedz
@wesola_zaba

Nie chętnie przyjmują obowiązki żony. Często możemy się spotkać z sytuacją że kobieta nie potrafi gotować, nie umie zająć się domem)

Narzekasz na dyskryminację mężczyzn, a już w pierwszym punkcie dajesz popis dyskryminacji kobiet. Wcale nie hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz