Wpis z mikrobloga

Barcelona wydała oficjalny komunikat w którym oświadcza że klub żąda od Neymara zwrócenia części bonusu za podpisanie kontraktu oraz 8,5 miliona euro odszkodowania za poniesione straty. Powodem ma być niewypełnienie zapisów kontraktowych. #

xD

A żeby było jeszcze śmieszniej - okazało się podobno że 40-milionowa klauzula za Jean - Michela Seriego z Nicei obowiązywała jedynie do końca lipca i teraz klub będzie żądał od Barcy znacznie więcej za jego kartę zawodniczą.

xD

Ten klub jest poważny.

#pilkanozna #plotkitransferowe #fcbarcelona
Minieri - Barcelona wydała oficjalny komunikat w którym oświadcza że klub żąda od Ney...

źródło: comment_kvBPcsPQtyS7hqoj93gZHp7Rg3yYf7GT.jpg

Pobierz
  • 33
@Pustulka: Nie była zapisana w kontrakcie jako typowa klauzula a jako jakieś tam prywatne porozumienie z graczem. Nie wiem czy ma to jakąś moc prawną, ale pewnie tak skoro to robią.
@Minieri: Suarez miał zapisaną w kontrakcie i Liverpool ją zignorował, jak klub chce to może dużo ryzykując czy zawodnik pójdzie z tym skarżyć ich do CASu czy nie, ale wówczas co najmniej do stycznia musi zostać w zespole, bo rozprawa i zebranie całego materiału odbywa się dopiero na jesień.
Barcelona (...) żąda od Neymara zwrócenia części bonusu za podpisanie kontraktu oraz 8,5 miliona euro odszkodowania za poniesione straty.


@Minieri: jak ktoś w klubie był tak głupi, że ustawił datę premii za staż w zespole w samym środku okna transferowego (sic! xD) to niech sam spłaca takie frajerskie decyzje.
Ja wiem, że ludzie w Katalonii wręcz nie wyobrażają sobie jak ktokolwiek może chcieć uciec spod cienia Messiego, ale było myśleć wcześniej