Wpis z mikrobloga

Ale mnie zdenerwowały rano #rozowepaski z tego serwisu. Wchodze w gorące a tam rózowe stulejki hejtują dziewczyne bo ma piękne nogi, #niebieskiepaski bardzo celnie oceniły dziewczne bo faktycznie nogi ma piękne, zgrabne, długie i proste.
Jak mnie denerwuje taka zazdrość #logikarozowychpaskow , sama jestem rozowym ale takie siksy trzeba sprowadzać do parteru. Zazdrosny różowy to największa zakała tego świata
Ja chętnie bym tej Pani ze zdjęcia wylizała pierożka
#nogi #nogiboners ##!$%@? #slodkijezu
Ania994 - Ale mnie zdenerwowały rano #rozowepaski z tego serwisu. Wchodze w gorące a ...

źródło: comment_iBTXm6QNQqgjKmg7xS3EdNoa51UIp8Qc.jpg

Pobierz
  • 56
@najpie: po pierwsze, zasady obowiązują wszystkich, a nie tylko brzydkich, po drugie prawdziwa #korpobitch zawsze spełnia te zasady, po trzecie te pół centymetra to odkrywa na stojąco, zgodnie z informacjami oryginalnego posta na siedząco kiecka więcej się podwija. Po czwarte i ostatnie: rozumiem facet w rozpiętej koszuli, bardzo krótkich spodenkach i klapkach w pracy biurowej jest spoko? Ale tylko jak opalony i umięśniony?
@qwarqq: Taka 7/10 #korpobitch (ale przy odpowiednim ubiorze 10/10) dzisiaj była ##!$%@?. Tym się podzieliłem i szczerze powiedziawszy #rozowepaski raczej się zachwycały jak @Ania994. Przełożona (druga w dziale #korpobitch) jeszcze dopytywała o sklepy i komplementowała, a nieliczne w dziale #niebieskiepaski sobie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Być może w innej #korpo, przy innej pogodzie, przy brzydszych nogach, przy innych pracowników i bez wiedzy, że
@Ania994: Twój komentarz nie ma najmniejszego sensu. Twierdzisz, że "rózowe stulejki hejtują [słowo, którego brakuje w Twoim słowniku to "krytykują", nie dziękuj] dziewczyne bo ma piękne nogi" i dołączasz screen z komentarzami w których nie ma słowa krytyki odnośnie nóg, tylko uzasadnione obiekcje co do nieodpowiedniego stroju do pracy.

No dobra, jest jeden komentarz dot. nóg i tyle. Afera z dupy.

#logikarozowychpaskow at it's finest.
@Ania994: Tak, smutne, leniwe panny będą pisać na zgrabną dziewczynę dziffka, szmata hurr durr, a przecież żeby wyglądać atrakcyjnie trzeba włożyć w to dużo pracy, zarówno dieta jak i aktywność fizyczna (głodzenie się to też pewnego rodzaju wysiłek). Czasami trzeba wstać o piątej rano żeby mieć czas na trening.
Co do pończoch to dziwię się, że każdy jest na nie, a ja tam chodzę tylko w pończochach, nawet jak muszę byc