Wpis z mikrobloga

Oto nasza WSCHODNIOEUROPEJSKO-AZJATYCKA mentalnosc.

Budynek mieszkalny we Wroclawiu, niedaleko Ogrodu Botanicznego, zdobywca nagrody "Piekny Wroclaw", jego piekna, szklana elewacja dajaca mu poczucie lewkkosci, wlasnie zostaje zaklejona zielonymi plachtami reklamowymi Zabki...

Zero poszanowania dla ladu przestrzennego, kontekstu, otoczenia - ma byc oczojebnie, tandetnie.

ZABKA=HIV

#wroclaw #polskiemiasta #polska #architektura
Pobierz Zyd_Suss - Oto nasza WSCHODNIOEUROPEJSKO-AZJATYCKA mentalnosc.

Budynek mieszkalny ...
źródło: comment_tH1293mzZDhJQgTbupbqprYZZG6kbGVw.jpg
  • 73
@Zyd_Suss: Jeżeli jesteś z Wrocławia, to pisałeś chociaż do swojego radnego, że ci się to nie podoba? Albo do Prezydenta, czy tylko ograniczyłeś się do marudzenia w Internetach? Bo widzisz, miejscowe włądze mogą wymóc na tych sklepach różne rzeczy, a że robią to przeważnie w reprezentacyjnych miejscach to tylko dlatego, że ludzie nie naciskają. Zresztą winny jest też włąściciel budynku - widziałem "ekskluzywne" osiedla, gdzie Żabku były bardzo dyskretne i to
Pobierz FrasierCrane - @Zyd_Suss: Jeżeli jesteś z Wrocławia, to pisałeś chociaż do swojego ra...
źródło: comment_niYmmXiJ2kSqlWcfRl1rjnRGBjEsMIUB.jpg
@sierzchula: Mozliwe, nie mialem czasu na szukanie najtanszych miejsc, na frytki poszedlem do polecanego na sieci baru. Dokladnie 9.60 duza porcja frytek, 3 sosy i piwo. I tak chyba najwiecej na piwo wydalem przez caly wyjazd ( ͜͡ʖ ͡€)
@arcxa na piotrkowskiej z tego co słyszałam (nie mam źródła) chyba są takie przepisy że musisz dostosować wygląd lokalu z zewnątrz do otoczenia. Była też burda o meta seta galareta (nazwa baru w stylu PRL) bo komuś się nazwa nie podobała i zostało meta samo