Wpis z mikrobloga

#!$%@? takiej karuzeli #!$%@? dawno dziś nie widziałem na wypopku xD jeden stulej wyrywa randomowe panny w galeri na mieście, drugi pisze do randomowych lasek na tinderach i badach teksty które podsunęli my jakieś randomowe przegrywy z wypoku.

No #!$%@? a później jeden z drugim się żali że panny na portalach nie odpisują xDDD serio #!$%@?ńcy ? a co mają odpisać, jak takie durne ameby wysyłają niektórym pannom po kilkanaście wiadomości na sekundę.

Zagadywania obcych lasek nie skomentuję bo jest to #!$%@? creepy :D No cóż wasza karuzela dalej się toczy i chyba nigdy nie zatrzyma, bo przychlast jeden z drugim wzajemnie liże się po jajcach utwierdzając w tym że "huurr durr #!$%@? złe baby" xD

xD
dzięki za dziś, poproszę więcej przednia rozrywka xD

ten wpis sponsoruje "xD"
#anonimowemirkowyznania #podrywajzwykopem #badoo #tinder #randkujzwykopem
  • 60
@Esubane: dbam o siebie, ale krzywa morda nie pomaga ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mialem takich sytuacji zeby dziewczyna do mnie sie usmiechala . No może raz ale wtedy to byłem juz kompletnym idiota, który nie potrafil rozmawiać. Troche sie zmieniłem ale nadal chyba za mało w stosunkach damsko-meskich.
@SadfromWypok: kolejne wymówki to tak nie działa bo no nie ? skoro siada Ci psycha to idz do specjalisty. Wzorce nie istnieją wbij to sobie do głowy. Morda to nie wymówka, ubiór i jak sam mówisz że ćwiczysz samo robi robotę.
@picasssss1: specjalista nie pomógł, chodzilem do psychologa i potem kolejnego. No tak , nie mialem ojca to napewno pomaga w wychowaniu dziecka co , w wiekszosci potem zamiast mezczyzny rosnie idiota taki ja ? Jak widac nie robi roboty, bo bez gadki to moge najwyzej na dziwki isc i tyle. Najedzony nigdy nie zrozumie głodnego .......
@SadfromWypok: To idź? znajomy z pracy siedział tam miesiąc. Każdy sposób jest dobry, nie mam zamiaru się z Ciebie nabijać ale po tym co piszesz zrobisz krzywdę nie tylko sobie, a przedewszystkim partnerce. Serio zrób porządek z samym sobą bo nic z tego nigdy nie wyjdzie.
@SadfromWypok: To Twoje życie czy życie znajomych i rodziny ? Rodzina o ile masz dobre stosunki będzie wspierać, powinna. Zrób coś z tym bo stracisz życie wiecznie zastanawiając się czy było warto nawet nie próbując. Bądź samolubem i tyle. To jest trudne, ale nie niewykonalne zwłaszcza że możesz coś zmienić w swoim życiu.