Wpis z mikrobloga

#!$%@? takiej karuzeli #!$%@? dawno dziś nie widziałem na wypopku xD jeden stulej wyrywa randomowe panny w galeri na mieście, drugi pisze do randomowych lasek na tinderach i badach teksty które podsunęli my jakieś randomowe przegrywy z wypoku.

No #!$%@? a później jeden z drugim się żali że panny na portalach nie odpisują xDDD serio #!$%@?ńcy ? a co mają odpisać, jak takie durne ameby wysyłają niektórym pannom po kilkanaście wiadomości na sekundę.

Zagadywania obcych lasek nie skomentuję bo jest to #!$%@? creepy :D No cóż wasza karuzela dalej się toczy i chyba nigdy nie zatrzyma, bo przychlast jeden z drugim wzajemnie liże się po jajcach utwierdzając w tym że "huurr durr #!$%@? złe baby" xD

xD
dzięki za dziś, poproszę więcej przednia rozrywka xD

ten wpis sponsoruje "xD"
#anonimowemirkowyznania #podrywajzwykopem #badoo #tinder #randkujzwykopem
  • 60
  • Odpowiedz
@picasssss1: @Esubane: chodzilo mi o to ze nie zachowuje sie jak idiota :) A co do całowania :( cóż zycie, nie mam kolezanek, nie umiem tanczyc wiec w klubie nie wyrwe nic. Jestem niesmialy, niezbyt piekny xd zycieee ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@picasssss1: co złego jest w zagadywaniu do obcych lasek jeśli robisz to kulturalnie i nie nachalnie? Sam znam gościa, który poznał w ten sposób dziewczynę i jest zareczony
A ta akcja z pisaniem tekstów z wykopu. Ja się posmialem, co w tym złego? Co ma pisać na badoo, portalu do ZAGADYWANIA do ludzi??
#!$%@? się o gówno, 2/10
  • Odpowiedz
@SadfromWypok niektórzy mylnie interpretuja poradę dot. Podrywania na ulicy.

To nie chodzi o to żeby podbijać do losowych osób i zawracać dupe jak sprzedawca odkurzaczy za 10000 sztuka.

Bardziej chodzi o dostrzeganie korzystnych sytuacji i atak gdy jest okazja. Dziewczyna w sklepie się do ciebie uśmiecha, powstaje jakiś pretekst do kontaktu sławnego? Zagadujesz, jakiś mały komplement i bierzesz numer (albo i nie)

Tylko jak jesteś niepewny siebie i nie czujesz się dobrze
  • Odpowiedz