Wpis z mikrobloga

#!$%@? takiej karuzeli #!$%@? dawno dziś nie widziałem na wypopku xD jeden stulej wyrywa randomowe panny w galeri na mieście, drugi pisze do randomowych lasek na tinderach i badach teksty które podsunęli my jakieś randomowe przegrywy z wypoku.

No #!$%@? a później jeden z drugim się żali że panny na portalach nie odpisują xDDD serio #!$%@?ńcy ? a co mają odpisać, jak takie durne ameby wysyłają niektórym pannom po kilkanaście wiadomości na sekundę.

Zagadywania obcych lasek nie skomentuję bo jest to #!$%@? creepy :D No cóż wasza karuzela dalej się toczy i chyba nigdy nie zatrzyma, bo przychlast jeden z drugim wzajemnie liże się po jajcach utwierdzając w tym że "huurr durr #!$%@? złe baby" xD

xD
dzięki za dziś, poproszę więcej przednia rozrywka xD

ten wpis sponsoruje "xD"
#anonimowemirkowyznania #podrywajzwykopem #badoo #tinder #randkujzwykopem
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co złego jest w zagadywaniu do obcych lasek jeśli robisz to kulturalnie i nie nachalnie? Sam znam gościa, który poznał w ten sposób dziewczynę i jest zareczony

A ta akcja z pisaniem tekstów z wykopu. Ja się posmialem, co w tym złego? Co ma pisać na badoo, portalu do ZAGADYWANIA do ludzi??


@damian713: chodzi o to ze to w sumie jest mega zaskoczeni i druga osoba ma prawo sie nienaturalnie
  • Odpowiedz
@picasssss1: piszesz że nigdy nie miałeś problemu z kobietami, więc jak możesz się z taką pewnością wypowiadać o problemach z tym związanych? Ludzie których znam j którzy również nie mieli problemow to zazwyczaj fizycznie atrakcyjni goście (wysocy, przystojni, męska rysy twarzy, dobra budowania ciała, oczywiście nie wszystko naraz zazwyczaj). Za to garstka osób razem ze mną, która nie miała absolutnie żadnego powodzenia to ludzie bardzo nieatrakcyjni, bez żadnych cech atrakcyjnych
  • Odpowiedz
@thisisjustaccount: Znowu wymówki, no #!$%@?. Uwierz mi to że nie mam problemów z kobietami nie wiąże się z tym że ktoś mi dał magiczną receptę. Większość tych "wysoce nieatrakcyjnych osób" jest taka na własne życzenie. Kiedyś sam byłem bardzo wycofanym i spokojnym facetem, do momentu. Im wcześniej się przełamiesz tym lepiej, co z tego że wyglądasz jak nie potrafisz rozmawiać. Co z tego że potrafisz rozmawiać jak wyglądasz jak menel
  • Odpowiedz
@picasssss1: masz rację, nie wiem czego chcą, za to mam masę doświadczenia w kwestii czego nie chcą, więc na zasadzie wnioskowania mogę mówić czego chcą :). Nikt nie jest nieatrakcyjny na własne życzenie, przecież higiena, jakieś ubrania i fryzura to coś co prawie każdy robi, jasne może to trochę kosztować, ale naprawdę myślisz że ludzi którzy mają problemy z kobietami nie myją się i nie chodzą do fryzjera? No niestety
  • Odpowiedz
@thisisjustaccount Nie odbieram tego jak atak, luz. Nie patrz przez pryzmat przystojnych, oni zawsze będą mieli łatwiej a sam się pogrążasz. Widzisz, nie potrafisz rozmawiać czy robisz to źle ? znowu piszesz że kobieta myśli o Tobie jak o kimś z niższej ligi, błąd. Za mało wiary w siebie, aż przypomina się pasta o życiu "xD". Uwierz mi, im bardziej będziesz mieć #!$%@? i nie będziesz się przejmował tym lepiej dla
  • Odpowiedz
@picasssss1: brak wiary w siebie nie wziął się z nikąd. Poza tym ja już próbowałem kilku rzeczy, trochę zmian robiłem i szczerze powiedziawszy mam trochę dość. Nie znam drugiej takiej osoby która miałaby problemy z czymś co 95% ludzkości przychodzi bezrefleksyjnie. Coś musi być ze mną po prostu bardzo nie tak i pewnie nie jest to jedna rzecz. Może w następnym wcieleniu będę wyższy, przystojniejszy i bardziej wygadany :P
  • Odpowiedz