Wpis z mikrobloga

Mnie to poniekąd zawsze zastanawia dlaczego jak człowiek jest sam szczęśliwy ze sobą to zawsze, ale to zawsze zejdzie się tłum ludzi, żeby wytłumaczyć biednej duszyczce, że tak naprawdę nie jest szczęśliwa, a w przyszłości to już na pewno nie będzie.


@alfka: To całkiem proste, nie ma się nad czym zastanawiać. Po pierwsze trzeba czytać ze zrozumieniem, co ten tłum ludzi chce powiedzieć. Wtedy uniknie się przekłamań w rodzaju "w
  • Odpowiedz
@janeeyrie > No i jest jeszcze problem, którego faceci może nie widzą, bo sami rzadziej padają jego ofiarą, że mężczyźni w związkach często mają tendencję do dominowania. Wydaje im się, że z jakiegoś powodu mają prawo decydować za dziewczynę, oceniać ją, nie pozwalać na to czy tamto. Mnie to nie tylko denerwuje, ale po prostu sprawia, że partner staje się dla mnie całkowicie nieatrakcyjny. Ja nikomu nie próbuję układać życia.

Normalny
  • Odpowiedz
może coś z Tobą jest nie tak, że nienawidzisz dzieci


@pawel-niczyporek: Tak, jest ze mną coś nie tak. I bardzo mi z tym dobrze.

Tak a propos, nigdy nie lubiłam dzieci ani nie chciałam ich mieć, nigdy nawet nie bawiłam się lalkami, bo uważałam to za głupie (panie w przedszkolu zawsze gnębiły mnie z tego powodu).


@janeeyrie: Ależ ja przyjąłem do wiadomości, że jest Ci z tym dobrze. Stąd wyżej przykład alkoholika. Jemu też z alko jest dobrze i nie rozumie, o co ten cały tłum ludzi
  • Odpowiedz
Ja piszę o podrywaniu, oni o dzieciach. Lol


@janeeyrie: My też o tym piszemy. Że za 5 lat już nie będą Cię tak chętnie podrywać, a za 10 to już w ogóle. Lol. Taka jest ogólna prawidłowość.

Takie jest życie i o tym właśnie piszemy. O wyciąganiu wniosków płynących ze znajomości życia.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Gratulacje, Cieszę się, że jesteś szczęśliwa :) Ale sama prowokujesz dyskusję i niektóre głupie komentarze nie wiem czemu. Pewnie z anonimowości bo ludzie jak są anonimowi to się często bzdurami chwalą. Nie odbieraj tego źle, ale wiesz... miliony osób wiodą życie jak Ty.

To trochę jak pewien Pan mieszkający w Azji wrzucający co miesiąc zdjecia dziewczyn z ktorymi spi. Po cholere szukac poklasku na wykopie? Nie zabraniam takich rzeczy ale mnie to bawi bo wyglada tak jakby cale zycie mu sie nie powodzilo i nagle zmienil swoje zycie i jest wygrywem tak duzym ze nie moze sie tym nacieszyc i szuka dodatkowej atencji. Część stulejarzy będzie patrzeć na to jak na bóstwo, a reszta normalnych osób się po prostu będzie śmiało.

Bo to są typowe śmieszne wojenki trwające od tysięcy lat, przykładowe tematy na które nie ma odpowiedzi:
Życie singla vs życie w związku - ZALETY I WADY, TYLKO JEDNA OPCJA JEST SŁUSZNA
  • Odpowiedz
@Belzee: nie bierzesz pod uwagę tego, że czasy mocno się zmieniły i dziś ludzie znacznie później wchodzą w poważne związki i zakładają rodziny, jak również faktu, iż te ostatnie okazują się nietrwałe, o czym świadczą statystyki rozwodów. Poznać kogoś można więc w każdym wieku. A co do stwierdzenia OPki, że lepiej być samemu niż w kiepskim związku, to sprowadzenie tego do komunału jest słabe, zważywszy ile tak naprawdę DOBRYCH związków
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: a OPka ma prawo do własnej opinii i własnego sposobu na życie. Może za parę lat będzie żałować, a może uzna, że podjęła świetne decyzje. Można to po prostu uszanować i zaakceptować, zamiast próbować jej za wszelką cenę wmówić że się myli, bo wykopki przecież lepiej wiedzą czy jest szczęśliwa, jak powinna zagospodarować swój czas i swoją macicę. Pomijam to, że o żadne rady nie prosiła.
Nie ma czegoś
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: to kiedy przestaną podrywać, to nic nie zmieni w jej życiu, bo to była tylko obserwacja.
Z trudnością potrafisz wyobrazić sobie dojrzały związek bez dzieci- stąd wynika Twój tok rozumowania. Oczywiście Twoje prawo, ale jeśli spotka się dwoje ludzi, którzy mają taką właśnie bezdzietną jego wizję, to tworzą taki związek bez problemu. I zegar biologiczny naprawdę nie ma wiele do rzeczy, jeśli autorka zacznie mieć parcie na dziecko, może
  • Odpowiedz
a OPka ma prawo do własnej opinii i własnego sposobu na życie.


@ksiezniczka_prus_zachodnich: A na ziemi żyją blondyni i bruneci. A po zimie nadchodzi wiosna. Dzięki za te rewelacje. Ale są to banały i doskonale o nich wiem. Podobnie jak o prawie do własnej opinii i własnego sposobu na życie. Nie wiem, skąd to mylne przekonanie, że odbieram OPce to prawo? Ja tylko komentuję jej wypowiedź, do czego też mam prawo. Lol.

Można to po prostu uszanować i zaakceptować, zamiast próbować jej za wszelką cenę wmówić że się myli, bo wykopki przecież lepiej wiedzą czy jest szczęśliwa, jak powinna zagospodarować swój czas i swoją macicę. Pomijam to, że o żadne rady nie
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: W ogóle nie ogarniam tych Twoich wykresów, ale a) mi atencja nie jest do niczego potrzebna, b) jeśli tak bardzo chcesz o tym podyskutować, to atencja, której ewentualnie doświadczam, ma głównie związek z moim zajęciem. Jak miałam np. 18 lat, to chodziłam do żeńskiej szkoły i moja atencja wynosiła 0, jak byłam na studiach, gdzie też były głównie dziewczyny, faceci na roku wszyscy zajęci, a imprezy mnie nie interesowały,
  • Odpowiedz
jak kobieta na siłowni będzie podnosić na klatę 70 kilo po miesiącu czy dwóch na przykład to zajebiście jej poszło i dobra forma, jak facet to powinien tyle na początku robić, a nie się chwalić. Podwójne standardy.


@Usmiech_Niebios: Nie no nie rób #!$%@? z logiki jak typowy mizoginistyczny wykopek.
Równie dobrze można powiedzieć "co się tak gniesz z bólu raz na miesiąc, nie może cię nic nie boleć jak faceta?"
  • Odpowiedz