Wpis z mikrobloga

@pawel-niczyporek: coś się ta wypowiedź kręci wokół dzieci, jak takie ciotki z rodziny, sąsiadki i koleżanki matki-Polki. Rozród nie jest jedyną rzeczą, o której marzą kobiety, naprawdę. Jeśli ktoś chce, niech sobie rodzi dzieci, ale sugestie o tym, że z autorką "jest coś nie tak", świadczą tylko o tym, że chyba masz małą wyobraźnię.
Podobnie ci piszący o potrzebie bliskości z drugim człowiekiem, jeśli autorka jej nie ma, to prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Szanuje za tak chłodną analize.
No ale chyba jak bys znalazla faceta rownie otwartego, chetnego do podrozy i wypadow lub tez nie majacego nic przeciwko jak se np sama skoczysz na 2 tyg do Portugalii to nie byloby problemu?
  • Odpowiedz
@janeeyrie: bzikałem panie tuż przed 30 i delikatnie po (sam mając 25 lat) - proszę dać tym podrywajacym facetom szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli nie chcesz mieć dzidziusiów, to smutno Ci będzie na starość ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale masz jeszcze trochę czasu, więc może plany się pozmieniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zawsze zastanawia mnie czemu nikt takich rzeczy nie pisze nigdy feuerowi czy jak się nazywa tam ten idol małoletnich wykopkow z Azji.


@Talluviel: Różnica między kobietą a mężczyzną jest w tym przypadku taka, że mężczyźnie nie tyka tak szybko zegar biologiczny. Jeśli facet po 40 obudzi się, że nie ma rodziny, a by chciał ją mieć, to ma nieporównanie większe szanse na rodzinę i dzieci niż kobieta po 40. Chyba
  • Odpowiedz
może coś z Tobą jest nie tak, że nienawidzisz dzieci


@pawel-niczyporek: Tak, jest ze mną coś nie tak. I bardzo mi z tym dobrze.
Tak a propos, nigdy nie lubiłam dzieci ani nie chciałam ich mieć, nigdy nawet nie bawiłam się lalkami, bo uważałam to za głupie (panie w przedszkolu zawsze gnębiły mnie z tego powodu).

w przyszłości prawdopodobnie już nie będzie Ci się tak chciało wychodzić
  • Odpowiedz
Podwojne standardy


@loczyn: jak kobieta na siłowni będzie podnosić na klatę 70 kilo po miesiącu czy dwóch na przykład to zajebiście jej poszło i dobra forma, jak facet to powinien tyle na początku robić, a nie się chwalić. Podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: A wokół czego ma się kręcić, jak nie dzieci? O to chodzi w przypadku kobiety, że po 30 zegar biologiczny tyka coraz szybciej. I pewnych rzeczy (związanych z macierzyństwem) się nie odwróci, lub będzie odwrócić bardzo trudno.

Mylisz się, jeśli uważasz, że sugeruję iż rozród jest najważniejszym celem w życiu. Nie uważam tak i mylnie przypisujesz mi taką opinię. Uważam jednak, że po pierwsze - rozród jest bardzo ważną,
  • Odpowiedz
@ksiezniczka_prus_zachodnich: Stare grażyny na weselu to Ty szanuj. Mogą być stare, mogą być Grażynami, ale doświadczenie, znajomość życia mają nieporównanie większą od Ciebie. Więc jakkolwiek nie są one nieomylne, to jednak warto przynajmniej wysłuchać ich argumentów.

że tak naprawdę nie jesteś szczęśliwa, tylko Ci się wydaje, albo że Ci się na pewno za parę lat odmieni, bo dzieci, bo to, bo tamto.

Ludzie mają prawo do takich opinii, które dyktuje
  • Odpowiedz
@janeeyrie a gdyby różowe dopierały normalnych facetów to zalety są następujące :

- możesz sięuczyć nowych rzeczy wraz chłopakiem lub iść z nim pobiegać albo na basen albo do muzeum
- możesz sobie pojechać z facetem na koncert do Berlina/Londynu/Wiednia i nikt cię za to nie będzie krytykował ani marudził ani był zazdrosny. Możesz nawet jechać sama.
- możesz wyjechać na dwa lata za granicę, bo masz ochotę, bez oglądania się
  • Odpowiedz