Wpis z mikrobloga

Jakbym się zajmował pokrewną, to bym tam nie szukał różowego


@wonsz_smieszek: No i poniekąd słusznie, chciałam jeszcze dodać w tamtym poście, że wiele związków, gdzie obu partnerów ma osiągnięcia w podobnej dziedzinie, jest ukrywanych. Z różnych względów, ale moim zdaniem to dobra decyzja.

Jeśli chcesz znaleźć takiego różowego, to ewentualnie jeszcze możesz zajmować się organizacją koncertów albo festiwali, pisać recenzje/artykuły na ten temat, być producentem (muzycznym), profesjonalnie fotografować wydarzenia, przygotowywać
  • Odpowiedz
możesz zajmować się organizacją koncertów albo festiwali


@janeeyrie: pomagam na woodstocku, to może na taką wiolonczelistkę zaraz po szkole wystarczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

znudzisz się
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Nie zmienia to faktu, że wiele Twoich wpisów jest na temat tego, że ktoś Cię podrywa. Praktycznie zawsze od kilku lat, gdy widzę w gorących Twój wpis jest w podobnym temacie, najpierw #toksycznieks potem jacyś znany muzyk, który Cię podrywał etc. Jak na dumną singielkę zbyt dużo uwagi facetom przywiązujesz.
  • Odpowiedz
@PaniPilot:

Ojezu, ale zaczynasz. Nie chcę mi się wałkować tego tematu.

No pewnie, jak trzeba już podać konkrety to się nie chce xD

Moje otoczenie jest normalne, ale to, że kobiety poświęcają własne życie dla swoich mężczyzn
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Po prostu wydaje mi się, że pomimo bycia szczęśliwą singielką i tak Twoje życie kręci się wokół mężczyzn i ich zainteresowania Twoją osobą. Można nie być w związku, a jednocześnie być uzależnionym od oddziaływania płci przeciwnej bardziej niż ktoś w małżeństwie.

Jakiego stalkera? Bo pamiętam co wstawiałaś na wykop? Twoje wpisy miały setki plusów. Zmartwię Cię pamiętam rożne historie z wykopu o wiele starsze niż Twoje konto.
  • Odpowiedz