Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirko. Chcę napisać moje ogólnie spostrzeżenia z #tinder
Na wstępie powiem - nie szukałem tam bzikania, czasem bzikanie samo chciało wpaść do mnie ale to temat na oddzielny wpis

Spostrzeżenia

- Nieważne co się napisze, ważne jak się wygląda (niestety, taka prawda), trzeba mieć conajmniej 7.5/10 dla 90% #rozowepaski na #tinder aby cokolwiek wpadło w pary, chyba że trafi się na fajne #rozowepaski ale to pod spodem
- Jeżeli się szuka aby kogoś poznać, trzeba mieć nieprawdopodobne szczęście do tego, dobry tekst w opisie to jakaś 1/3 sukcesu (trzeba czytać aby nie trafić na shemale jak to ktoś wrzucil screena ( ͡° ͜ʖ ͡°)), są różowe które nie szukają bzikania, atencji tylko rozmowy, wyjścia na piwo, czy po prostu fajnego faceta, co prawda jest to jakieś 10% kobiet, bo większość paruje a potem nie odpowiada na zagadanie albo usuwa parę po 5 minutach
- Usuwanie nagminne par od #rozowypasek albo totalny brak odpowiedzi - czemu wy się zachowujecie jak tępe siksy, które szukają idealnego księcia z ajfonem i koszulką armani? Bo ja nie rozumiem? Jak nie chcecie rozmawiać z #niebieskiepaski to napiszcie że nie macie chęci, poznałyście kogoś a nie po prostu przestajecie odpisywać jak tępe małolaty
- Brak odpowiedzi już jak jest umówiony termin spotkania/wymiana sms/messenger - po co dajecie numer albo messengera jak nie odpowiadacie? Bo ja nie rozumiem #logikarozowychpaskow

troche #buldupy #gownowpis #oswiadczenie #gorzkiezale

Możecie mnie zjechać od góry do dołu, wisi mi to
  • 3
  • Odpowiedz
- Usuwanie nagminne par od #rozowypasek albo totalny brak odpowiedzi - czemu wy się zachowujecie jak tępe siksy, które szukają idealnego księcia z ajfonem i koszulką armani? Bo ja nie rozumiem? Jak nie chcecie rozmawiać z #niebieskiepaski to napiszcie że nie macie chęci, poznałyście kogoś a nie po prostu przestajecie odpisywać jak tępe małolaty

- Brak odpowiedzi już jak jest umówiony termin spotkania/wymiana sms/messenger - po co dajecie numer albo messengera jak
  • Odpowiedz
@BojtaS: Biorę pod uwagę to, co piszą też tutaj Mirki i Węgierki w tym tagu (tinder) i wiele jest przypadków że z dupy druga osoba nie odpowiada, więc to nie jest tylko moje spostrzeżenie/stwierdzenie, tylko potwierdzenie reguły.
  • Odpowiedz