Wpis z mikrobloga

#wiara #religia #chrzescijanstwo #katolicyzm

Demon podający się za Marię spowodował w Maderze śmierć 12 osób.

12 osób nie żyje, a 52 zostały ranne na skutek upadku drzewa w czasie słynnej procesji Festa da Senhora na portugalskiej wyspie Madera.

Święto Festa de Nossa Senhora do Monte trwa dwa dni, od 14 sierpnia, i jest uważane za największe święto religijne na Maderze. Każdego roku biorą w nim udział m.in. przedstawiciele regionalnego rządu i tysiące wiernych.

Jak widzimy jest to także dowód na powiązania świata polityki z Watykanem.

Festa de Nossa Senhora do Monte (Święto Naszej Pani z Monte/z Gór).

Zjeżdżają się ludzie z całej wyspy na Msze Świętą z Biskupem, a następnie na procesję z figurą Nossa Senhora do Monte (Naszej Pani z Monte).

Jest pani z gór, jest pani z nad morza i w ogole to jest tysiące matek boskich, Pani na wzór Pana, ale biblia mówi:

„5 Ja jestem Pan, i nie ma innego.
Poza Mną nie ma Boga”. Izajasza.



Kościół Rzymski wywyższa Marię co widać na zdjęciu wyżej. Jest ona wyżej od samego BOGA. Jest to bluźnierstwo i znieważenie Boga.

Gdyby rzekoma Maria, bo ta prawdziwa śpi, miała moc boską, to uchroniłaby tych dwanaście osób, które zginęło podczas procesji na jej cześć....



Wniebowstąpienie rzekomej Marii jest oszustwem i dlatego Bóg dopuścił do tej tragedii.
tylko_prawda - #wiara #religia #chrzescijanstwo #katolicyzm 


Demon podający się ...

źródło: comment_dHLqgOmjmmQ6Fze3hSDAY5eCdujSl3WT.jpg

Pobierz
  • 34
Każdego roku biorą w nim udział m.in. przedstawiciele regionalnego rządu i tysiące wiernych.

Jak widzimy jest to także dowód na powiązania świata polityki z Watykanem.


@tylko_prawda: Oj nie, a może to po prostu tradycja i dlatego w tym władze uczestniczą?

Kościół Rzymski wywyższa Marię co widać na zdjęciu wyżej. Jest ona wyżej od samego BOGA. Jest to bluźnierstwo i znieważenie Boga.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sory, ale inaczej tego nie moge skomentować. KK nigdzie
Kościół Rzymski wywyższa Marię co widać na zdjęciu wyżej. Jest ona wyżej od samego BOGA. Jest to bluźnierstwo i znieważenie Boga.


@tylko_prawda: aha to dlatego podczas każdego święta maryjnego w czytaniu i homilii podkreślane jest to:
"Na to rzekła Maryja: «Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!»" Łk 1, 38
Maryja pokornie oddała się całkowicie Woli Bożej, więc jaka logika podpowiedziała ci, że jest stawiana ponad samego
@tylko_prawda: Och miejsce obiektu kultu Maryi, no rzeczywiście argument nie do odparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Oto odtąd błogosławić mnie będą wszystkie narody, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny" (Łk 1:48)

Lubisz sobie cytować pismo pod swoje tezy (często wyrywając z kontekstu i olewać historie z tym związaną), to też tak zrobie. I co teraz?

A dodatkowo 4 przykazanie, czcić ojca swego i matkę swoją. Maryja to
@tylko_prawda:

a kto może podawać się za zmarłą osobę?


- oszust,
- kosmici,
- ktoś kto jednak nie umarł i nadal żyje

Dlaczego akurat demon? Dowód?

Maria, bo ta prawdziwa śpi


Dowód?

Jeśli wskazujesz, że wierzenia katolików są nieprawdziwe a Twoje tak, to przedstaw coś więcej niż tylko swoje interpretacje.
Twoja opinia nie jest prawdziwsza bo jest "bardziej twojsza".

Nie wykazałeś, że Twoje wierzenia są bardziej prawdziwe od wierzeń katolików.
@Racjonalnie: Proszę bardzo mówisz masz. Zaczniemy takim oto pytaniem:

Czy znajdujemy potwierdzenie tak rozumianego kultu Maryi w Słowie Bożym?

Jak już wspominam uprzednio jeżeli nie znajdujemy jakiejś doktryny w Biblii, to jest ona fałszywa, gdyż Pan Jezus i apostołowie zawarli w Piśmie wszystko, co jest ważne,a Pismo Święte nie tylko nie potwierdza, ale wręcz przeczy wielu elementom nauczania KRK na temat Maryi.Maria była matką Jezusa, a nie matką Boga. Biblia nie
@SirSherwood: a wiedz, że Jezus przyrownal swoją matką do wszystkich ludzi wierzących w Niego?

12 Następnie On, Jego Matka, bracia i uczniowie Jego udali się do Kafarnaum, gdzie pozostali kilka dni.

Mt 12,46;
Gdy jeszcze przemawiał do tłumów, oto Jego Matka i bracia 21 stanęli na dworze i chcieli z Nim mówić. 47 Ktoś rzekł do Niego: «Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą».
@tylko_prawda: Skoro tak Jezus powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I powiedz mi jak mają sie te Twoje zacytowane fragmenty do

Kościół Rzymski wywyższa Marię co widać na zdjęciu wyżej. Jest ona wyżej od samego BOGA. Jest to bluźnierstwo i znieważenie Boga.


Ja ci wytłumaczyłem, mniej więcej, dlaczego wygląda tak kult Maryi w KK. A Ty mi wrzucasz prawie randomowe przemowy Jezusa XD

Widzę po tym co ludzie
Słyszałem tylko nie widziałem aby w Trójcy Świętej była Maria?


@tylko_prawda: no i? Ja odniosłem się do tego, co napisałeś wcześniej. Jeśli według dogmatu Jezus jest Bogiem, to Maria JEST matką Boga. A co do oddawania jej czci - jak przychodzisz do domu kolegi, to witasz się tylko z "głową domu", a z pozostałymi nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)