Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę sobie odciąć rękę.
Moja różowa od wielu lat marzyła, żeby kiedyś pojechać do USA. Niestety aktualnie ani mnie, ani jej na to nie stać. Ponad rok temu, po opowieściach swoich psiapsiółek wpadła na pomysł, że pojedzie do USA na work and travel. Popracuje 2 miesiące, a resztę będzie zwiedzała. Chciałem pojechać z nią choć na ten czas po jej pracy. Nie jestem już niestety studentem jak ona i niestety ani bym nie uzbierał pieniędzy na ten wyjazd, ani klienci nie będą czekali jak zniknę sobie na tak długi okres.
Wiele osób mi mówiło, żeby nie puszczać samej, bo dzieją się tam rzeczy gorsze, niż na erazmusach (byłem, więc wiem). Jednak zawsze bezgranicznie jej ufałem, powiedziałem swojemu przyjacielowi, który mnie ostrzegał, że dałbym sobie rękę za nią uciąć. Pojechała więc w tym roku, na początku lipca.
Ktoś wie, gdzie kupię dobry sprzęt do cięcia kości?
Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że puściła się z jakimś Amerykaninem. Kto mi doniósł? Inny Amerykanin, któremu nie wyszło jej przelecenie... Zrobił im zdjęcia skubany. Jak będę kiedyś w USA, to muszę koniecznie iść z nim na flaszkę. Sam od wczoraj siedzę i walę wódę, nawet dziś nie spałem.

Ona jeszcze nie wie, że ja wiem. Zastanawiam się jak to wszystko rozegrać.

#zalesie #gorzkiezale #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #usa #workandtravel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 54
Ona jeszcze nie wie, że ja wiem. Zastanawiam się jak to wszystko rozegrać.


@AnonimoweMirkoWyznania: zrób jak na jednym weselu na którym byłem :)

1 - zrób odbitki!
2 - jak wróci pojedź z nią na uroczystą kolację z jej i twoimi rodzicami
3 - sugeruj, że chodzi o zaręczyny
4 - uklęknij przy rodzicach
5 - powiedz, że bardzo ją kochasz i chciałbyś, aby uczyniła cię najszczęśliwszym facetem na świecie
6