Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę sobie odciąć rękę.
Moja różowa od wielu lat marzyła, żeby kiedyś pojechać do USA. Niestety aktualnie ani mnie, ani jej na to nie stać. Ponad rok temu, po opowieściach swoich psiapsiółek wpadła na pomysł, że pojedzie do USA na work and travel. Popracuje 2 miesiące, a resztę będzie zwiedzała. Chciałem pojechać z nią choć na ten czas po jej pracy. Nie jestem już niestety studentem jak ona i niestety ani bym nie uzbierał pieniędzy na ten wyjazd, ani klienci nie będą czekali jak zniknę sobie na tak długi okres.
Wiele osób mi mówiło, żeby nie puszczać samej, bo dzieją się tam rzeczy gorsze, niż na erazmusach (byłem, więc wiem). Jednak zawsze bezgranicznie jej ufałem, powiedziałem swojemu przyjacielowi, który mnie ostrzegał, że dałbym sobie rękę za nią uciąć. Pojechała więc w tym roku, na początku lipca.
Ktoś wie, gdzie kupię dobry sprzęt do cięcia kości?
Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że puściła się z jakimś Amerykaninem. Kto mi doniósł? Inny Amerykanin, któremu nie wyszło jej przelecenie... Zrobił im zdjęcia skubany. Jak będę kiedyś w USA, to muszę koniecznie iść z nim na flaszkę. Sam od wczoraj siedzę i walę wódę, nawet dziś nie spałem.

Ona jeszcze nie wie, że ja wiem. Zastanawiam się jak to wszystko rozegrać.

#zalesie #gorzkiezale #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #usa #workandtravel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 54
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: tak autentyczna, wesele i tak już było opłacone jak się dowiedział, małżeństwo unieważnione bo "nie skonsumowane"

panna młoda miała pecha bo z facetem z którym zdradzała później chciała się hajtać i on ją zdradził już na ich wspólnym weselu ale to inna historia
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: kiedyś na wesele do kościoła w Mrągowie przyjechała grupka gości... rozejrzeli się, posiedzieli na mszy i zapytali się czyje to wesele. Mówię, że... Jacka i Pauliny wtedy coś poszemrali i zaczęli gdzieś dzwonić...

okazało się, że nie tylko pomylili kościoły... pomylili MIASTA bo mieli pojechać nie do Mrągowa a do Morąga
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: przyjeżdżam do sali weselnej przed weselem i przed mszą z kolegą która nagrywał wideo i mówię, że jestem na ślub Jacka i Pauliny... obsługa "nic nie wie" o oni owszem mają tu wesele, ale Marka i Moniki... pokręciliśmy się w kółko... dzwonimy do rodziców pary młodej... wszystko niby się zgadza ostatecznie dostaliśmy numer do właściciela lokalu...

po drugiej stronie budynku była druga sala i dwa zespoły obrabiały dwa wesela w
  • Odpowiedz
ićpanw: Moja wyjechała do Włoch na wakacje do pracy. po co ja na nią czekałem. Po powrocie było tylko "wiesz my jesteśmy jednak z innych światów", a o zdradzie dowiedziałem się od jej siostry.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
OP: @sierzchula: @Arachnofob : Nie chcę wciągać w to jej rodziców. To są raczej dobrzy ludzie, mają dość swoich problemów żeby ich jeszcze czymś takim męczyć. To nie ich wina, tylko ich puszczalskiej córki.
@George_Patton: A czemu nie? Poinformował o mnie o tym fakcie, był szczery, a że mu nie pykło, bo wolała innego dżolero, to już jego pech. Skoro dała jednemu, to pewnie dała by i innemu. A
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no to dobrze, że Cię nie stać, bo zachowałbyś się jak rasowy CUCK. On nie zrobił tego z powodu męskiej solidarności, a tylko z racji zawiści. To jednak robi sporą różnice bo gdyby mu dała, to teraz pewnie obrabiałaby mu kolbę a on gniłby z polskiego jelenia.
  • Odpowiedz
OP: @sierzchula: @Arachnofob: Bardzo możliwe, ale wolałbym załatwić to mniej drastycznie. To są starsi ludzie, na pewno mocno ich to ruszy, nie chcę mieć ich na sumieniu. Jej chcę jakoś dowalić, ale z rodzicami chciałbym się obejsc jakoś delikatniej. Zdjęcia będą ostatecznością.

@George_Patton: Nie interesuje mnie to. Nie mam żadnego żalu oni do niego, ani do tego ruchacza. Ich ze mną nic nie wiązało, nic mi nie są
  • Odpowiedz