Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę sobie odciąć rękę.
Moja różowa od wielu lat marzyła, żeby kiedyś pojechać do USA. Niestety aktualnie ani mnie, ani jej na to nie stać. Ponad rok temu, po opowieściach swoich psiapsiółek wpadła na pomysł, że pojedzie do USA na work and travel. Popracuje 2 miesiące, a resztę będzie zwiedzała. Chciałem pojechać z nią choć na ten czas po jej pracy. Nie jestem już niestety studentem jak ona i niestety ani bym nie uzbierał pieniędzy na ten wyjazd, ani klienci nie będą czekali jak zniknę sobie na tak długi okres.
Wiele osób mi mówiło, żeby nie puszczać samej, bo dzieją się tam rzeczy gorsze, niż na erazmusach (byłem, więc wiem). Jednak zawsze bezgranicznie jej ufałem, powiedziałem swojemu przyjacielowi, który mnie ostrzegał, że dałbym sobie rękę za nią uciąć. Pojechała więc w tym roku, na początku lipca.
Ktoś wie, gdzie kupię dobry sprzęt do cięcia kości?
Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że puściła się z jakimś Amerykaninem. Kto mi doniósł? Inny Amerykanin, któremu nie wyszło jej przelecenie... Zrobił im zdjęcia skubany. Jak będę kiedyś w USA, to muszę koniecznie iść z nim na flaszkę. Sam od wczoraj siedzę i walę wódę, nawet dziś nie spałem.

Ona jeszcze nie wie, że ja wiem. Zastanawiam się jak to wszystko rozegrać.

#zalesie #gorzkiezale #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #usa #workandtravel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 54
Tzn, zaraz - kolo chciał ci przelecieć laskę, nie wyszło mu i w akcie zemsty sprzedał ją że się puściła z innym? Spoko, podziękuj mu bo dzięki niemu wiesz z kim jesteś (byłeś) ale bez przesady, gość zrobiłby to samo gdyby tylko mu dała więc #!$%@? daruj sobie tą flaszkę XD

A jeżeli chodzi o nią - wykorzystaj ten czas żeby wymyślić jakiś wyrafinowany sposób na zemstę. Serio, to ci da ukojenie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobra, to teraz na poważnie. Rodzinka i tak będzie miała w dupie to, że córka się puściła i stanie po jej stronie (oczywiście mogą też stanąć po twojej stronie, ale to mało prawdopodobne). Pomysł z rozdaniem rodzinie zdjęć jest może dosyć dobry (rozumiem, że Cię to musi boleć jak #!$%@?), ale ryzykowny.
Dlaczego? Zapoznaj się z art. 191a kodeksu karnego. Poza tym pamiętaj, że wchodzą tu w grę również dobra
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak by nie patrzeć też mam dobrą kumpelę która puściła się z innym ale przez to tylko jeszcze bardziej ciągnie do swojego faceta który jak by nie patrzeć nic nie wie a ona z tamtym typem zerwała kontakt mimo wieluletniej znajomości i mimo że wie że jest ze mną na stopie przyjacielskiej i żadna z opcji nie wchodzi w grę bo po prostu nie, tak jednak po prostu nie pozwala
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet nie wiesz jak mi przykro, znam ten ból. Miałem podobną nieprzyjemność tylko moja niedoszła narzeczona poleciała na erazmusa. Ale #!$%@?, stwierdziłem, że lepiej teraz niż później jakbyśmy byli małżeństwem z dziećmi itp. Życie przed Tobą, tylko nie pij sam tylko idź do pubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)