Wpis z mikrobloga

@ninetyeight @terrarek i jak oceniacie rasę? Zastanawiam się między ragdollem a neva, ale czytałam że te pierwsze sa spokojne, a te drugie to wulkany energii, a szukam właśnie bardziej leniwego kanapowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@terrarek: @kinix21: moja Lucynka będzie mieć w listopadzie trzy latka, w sumie świruje tylko jak poluje na owady w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponadto jest mega sprytna, mądra, zwinna. dużo czasu spędza na zewnątrz, wyskakuje sobie oknem, tam sie załatwia, wyleguje, wraca do domu skacząc na około 3 metry xD odbijając sie od ściany w połowie lotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ninetyeight - @terrarek: @kinix21: moja Lucynka będzie mieć w listopadzie trzy latka,...

źródło: comment_YbGP3GgJWbcOsKIDTj5Z8240dgE0hgy0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kinix21 no i skromnym zdaniem powiem że nie widziałem nigdy kotka który bardziej by mi się podobał niż Lucy. a ludzie są zawsze zachwyceni jak ją widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kuzynka w UK ma Ragdolla i nie moge sie doczekać aż go zobaczę () tylko że on ma pół roku i jest malutką kuleczką
  • Odpowiedz
@ninetyeight neva są śliczne, od zawsze mi się podobały, ale ostatnio wyczytałam, że sa bardzo żywiołowe i potrzebują dużo zainteresowania, a niestety dużo pracujemy i nie zawsze jest czas na długą kocią zabawę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.