Wpis z mikrobloga

"Gdy w końcu śledczy oficjalnie potwierdzili, że chłopak jest poza podejrzeniami, skala nienawiści zmalała. – Ci, którzy grozili mu śmiercią, zaczęli go przepraszać – opowiada nasz informator. Teraz pustkę po śmierci Magdaleny, Markus próbuje wypełnić pracą".....!!!!!????? Ja się pytam kiedy śledczy niby oficjalnie potwierdzili?! Coś mi się wydaje, że media urabiają grunt, żeby za chwilę łatwiej było przełknąć te kłamstwa!
#magdazuk
  • 80
@777siedem: ale tu nie chodzi tylko o Egipt. Wszystko, co zobaczyliśmy i przeczytaliśmy świadczy o zdarzeniu, które miało swój początek... a to jest spychane coraz dalej i dalej w niebyt a za chwilę to jakby MŻ się tam teleportowała bez wiadomej przyczyny i tam akurat była arabska szajka, zupełnie nie znająca ww Polaków i tak akurat dziewczyna miała" pecha."
@kknnoo: ale jest też inna mniej pocieszająca poszlaka, która może podpowiadać że i stronie Polskiej nie będzie na rękę pogarszanie stosunków z Egiptem.

Ostrze bardzo dużo wrzucał tu faktów, zdjęć i informacji, bardzo szkoda że to wszystko przepadło, dobrze pisał że lepiej byłoby założyć forum i tam wrzucać wszystkie informacje, tam przynajmniej nikt by od tak nie usunął ciężkiej pracy wielu ludzi. Swoją drogą ostrze pisał że wie coś więcej ale
@kknnoo: może coś w tym jest, chociaż mogliby lepiej z tego wybrnąć, oni natomiast wypuścili taki paszkwil, gdzie zamiast informacji były powtarzane te same frazesy i bzdury z innych stacji. Nawet nie odcięli się wówczas jednoznacznie od jej "dziwnego" zachowania. Sama usłyszałam niedawno komentarz osoby postronnej "ale ona się od razu dziwnie zachowywała"... Ludzie zapamiętali, co usłyszeli na początku.
@777siedem: wątpię by ktokolwiek postronny miał głęboką wiedzę, ostrze i comielipsa robili dobrą robotę, ale też momentami pieprzyli od rzeczy, spekulowali, jak każdy po trochę w tym temacie, bo inaczej się nie da, bo jest wiele niewiadomych; oboje spekulowali tak dalece że bardzo wątpie, by wiedzieli coś więcej czym się nie podzielili, ALE... kto wie
@kknnoo: Na internetach są jakieś pogłoski że w chwili nagrywania wideorozmowy przy Markusie była również siostra Magdy, że ona sama (siostra) miała o tym poinformować, to jest prawda? czy ktoś rzucił famę?
A wiecie w ogóle kto znalazł i skopiował to nagranie z yt? Bo mówili,że opublikowali je przez pomyłkę ( chcieli sobie przesłać nawzajem,a przez przypadek je udostępnili publicznie, ale potem jednak skasowali).
@kknnoo Tak pisali ludzie na fb w jednej z grup, widocznie to nieprawda
@kknnoo: No właśnie, to jest bardzo dziwne policzmy.

Siedzą sobie wszyscy i oglądają wideorozmowe Magdy w jednym zaciemnionym pokoju:

- Markus
- 2 jego kolegów
- siostra Magdy
- i do tego wszystko wskazuje że słucha tego jeszcze złoty, z tego co ludzie piszą Markus nie odrzucił połączenia ze złotym tylko je odebrał

Co to jest jakiś zlot na seans?

W tle słychać że kolega szepcze do Markusa i komentuje na
@777siedem: diabeł tkwi w szczegółach; myślę że akurat tego nie ma sensu rozstrząsać bo mamy za mało info - nie wiemy jak wyglądały pierwsze 10 min rozmowy, może wtedy była i nagrywała a potem przestała; żeby to zrozumieć trzeba by mieć wgląd w protokuł z przesłuchań; a tego nie udostępnią
@kknnoo: To jest też bardzo zagadkowe, co tam w tych pierwszych minutach było, czemu nie ma nagrania całej rozmowy.

Jeżeli mówisz że siostra mówiła że też nagrywała, to może ona nagrywała od początku i może śledczy mają to nagrane, a jeżeli nawet wykasowała to jest bardzo duża szansa na odzyskanie nagrania, myślę że telefony zostały przeskanowane pod kątem wykasowanych plików i odzyskania tego co się dało.

Wiadomo że te pytania w
@stopmanipulacji1111: Ogarnij się kobito. Prokuratura miała TRZY MIESIĄCE na to by ewentualnych sprawców w Polsce zatrzymać i postawić im zarzuty. Owszem, na początku były wątpliwości, które sam podzielałem. Ale pamiętaj, że przesłuchano ponad setkę świadków, włącznie z przedstawicielami obu biur detektywistycznych, więc organy ścigania dysponują nieporównywalnie większą wiedzą na temat sprawy niż my tutaj, a mimo to nie postawiono nikomu zarzutów. To oznacza, że na 99% nikt w Polsce nie przyczynił