Wpis z mikrobloga

@kryniu: Szkoda całkowita może być tylko przy likwidacji uszkodzeń z AC. Ty będziesz likwidował z OC sprawcy czyli należy ci się równowartość samochodu sprzed wypadku. Jeśli było włożone w budę za 2000zł sprzętu za 10000zł to dostaniesz tyle ile wszystko było warte.
  • Odpowiedz
@kryniu: To, że oni orzekną szkodę całkowitą nic dla Ciebie nie musi znaczyć. Po prostu nie zgadzasz się na to i niech ASO wyliczy przywrócenie do stanu poprzedniego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter chciałem naprawiać samemu ale ubezpieczyciel chciał mnie wydymać, więc czemu ja miałem ich oszczędzać? Tym bardziej odwołanie nic nie dało.
  • Odpowiedz
@kryniu: mogę załatwić auto zastępcze z oc sprawcy na cały okres likwidacji szkody a także prowadzenie sprawy i odzyskanie większej ilości pieniędzy :)
  • Odpowiedz
@kryniu: I co z tego że mąż policjant, to z nie z policją będziesz waczył o kasę tylko z ubezpieczycielem. Im wiecej przedstawisz dokumentów, zaświadczeń i innych papierów tym lepiej dla Ciebie, asertywność to podstawa w takiego typu sprawach. Auto zastępcze na czas naprawy szkody na konto babki co Ci #!$%@?ła auto :):)
  • Odpowiedz
@kryniu: skąd jesteś? ## prowadzenie sprawy o odszkodowanie zdrowotne z oc sprawcy (obok odszkodowania zdrowotnego) również. Pracuje już pare ładnych miesięcy w takiej firmie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter możliwe że masz rację ze zwykłym warszatem ale wtedy tak mnie wkur... że nie wytrzymałem. Wyobrażasz sobie w wycenie napisali mi że koszt zderzaka to 60 zł, nawet obitej używki nie kupiłbym za taką cenę. Ford z 2002r.
  • Odpowiedz
@kzrr: bo przyjechały 2 suki z "lokalnego" komisariatu i nie miałem prawa oglądnąć samochodu z bliska, nie mogłęm podejść nigdzie, ciągle wprowadzali mnie w błąd, motali, kłamali. Przyjechali technicy z wojewódzkiej komendy to wszystko minęło.
  • Odpowiedz
@kryniu pani nie pozywasz, ale jej ubezpieczyciela.
Podważasz wycenę rzeczoznawcy i nie a zgadzasz się na przyjęcie takiej kwoty.
Albo ugoda, albo sąd.
Za uszczerbek na zdrowiu tez możesz walczyć z ubezpieczycielem o więcej kasy.
Jest masa kancelarii które się w tym specjalizują.
  • Odpowiedz
Wspolczuje ci znam ten bol mi idioci dwa auta skasowali. Przynajmniej zastepczym se pojezdzisz ehh kiedy w Polsce ludzie zaczna normalnie jezdzic jak w cywilizowanych krajach.
  • Odpowiedz