Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem wyznania #pcmasterrace od kiedy przestałem (będzie max 5 lata) upgraddować kompa, bo ceny są po prostu kosmiczne, z pomocą przyszedł upadły bóg - #ps4
Za cenę jednego podzespołu - wkładam płytę, odpalam i gram. Bez zbędnego grzebania w .ini, ściągania brakujących dll, czy użerania się z debilami z elektrody bo zasilacz z czarnej listy. A 4k, 60fps ? Uja i tak tego nigdy nie miałem jak zresztą 90% graczy. A teraz wiem ze bez problemu uciągne najnowsze tytuły przez najbliższe 3 lata.
Także ten do kanapowego grania ps4 >>>>> pc
#gry
  • 48
@OttoVonAnus: to podobnie jak byś pisał że maluch>>>>>>ferrari bo za cenę kołpaku dojedziesz wszędzie tam gdzie ferrari. Po prostu jeśli masz dużo kasy na zbyciu i aż tak ci nie zależy płacisz by mieć więcej ( btw korzystam głównie z kompa kupując orginały nigdy nie miałem problemu z ini, dll itp itd. -> od jakiegoś czasu w ogóle nie wkładam płyty do napędu ( nawet gry pudełkowe)
@OttoVonAnus: wiem sam mam ps4 a do kompa do dużej części gier kupionego pada od Xboxa 360 -> nie dość że w niektórych grach samo sterowanie padem jest po prostu wygodniejsze. To dochodzi fakt że możesz się wygodnie rozwalić na kanapie.