Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem wyznania #pcmasterrace od kiedy przestałem (będzie max 5 lata) upgraddować kompa, bo ceny są po prostu kosmiczne, z pomocą przyszedł upadły bóg - #ps4
Za cenę jednego podzespołu - wkładam płytę, odpalam i gram. Bez zbędnego grzebania w .ini, ściągania brakujących dll, czy użerania się z debilami z elektrody bo zasilacz z czarnej listy. A 4k, 60fps ? Uja i tak tego nigdy nie miałem jak zresztą 90% graczy. A teraz wiem ze bez problemu uciągne najnowsze tytuły przez najbliższe 3 lata.
Także ten do kanapowego grania ps4 >>>>> pc
#gry
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OttoVonAnus: xD
przecież PS4 pro to przeskalowane 4k a nie true 4k, już nie mówiąc o zwykłym ps4 gdzie jest max 30 fpsów w 4k
to jakbyś sobie obrazek rozciągnął w paincie xD

z resztą ps4 pro wyszło w tamtym roku, gra by poszła na kompie sprzed 3 lat lekko w takim ustawieniu
  • Odpowiedz
@justkilling: No i zgoda, przeczytaj sobie jeszcze raz moją pierwszą wypowiedź i niech tym razem zadziała czytanie ze zrozumieniem u Ciebie a może odpowiesz sobie jaka jest różnica, między jednym a drugim.

  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: ja nawet gdybym pływał w kasie, to nie kupiłbym high-endowego pc, tylko wybrałbym ps4. Wygoda dla mnie jest najważniejsza, kupujesz sprzęt raz i masz spokój na lata. Bez sterowników, upgradów itd. Do tego exy i granie w salonie na kanapie. Tak, pieca też da się podlączyć w salonie do tv i można kupić pada od xone, ale nie wyobrażam sobie przenosić pc do salonu za każdym razem, gdy chcę
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: Nie mam. Mam komputer który kupiłem za 3.5 tys. z dwa miechy po tym jak wyszedł Wiedźmin 3 i dalej mi wszystko śmiga i wygląda lepiej niż na ps4. Czy zdarzają się CTD? Tak, w sumie może z 2 albo 3 razy. Żadnego problemu ze sterownikami też nie ma bo aktualizują się same. Większość waszych problemów jest wymyślona, serio.
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: ściągałeś gry z zatoki, że musiałeś bawić się configiem i bibliotekami? Sam przesiadłem się na konsole, ale takie gadanie, że komp to tylko walka ze sterownikami i co roku kupowanie nowych podzespołów za parę tysięcy jest jeszcze słabsze od PCMR, bo ci, chociaż piszą prawdę (rozdziałka, fps). Na konsoli również zdarzają się crashe gry, czy mulenie w niektórych lokacjach. Do tego dochodzą czasy ładowania. Gdy zainteresowałem się konsolą, to
  • Odpowiedz