Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, w ramach walki ze s-----------m i wiecznym narzekaniem proponuję, żeby w tym wpisie każdy dodał jakiś powód, chociażby najmniejszy, z którego czuje się szczęśliwy.
Ja np jestem mega podjarany moimi praktykami () Trafiłem do super firmy, w której uczę się naprawdę dużo, w ogóle nie czuję upływu tych magicznych 8 godzin w pracy, oraz nie mogę doczekać się następnego dnia, kiedy znów będę mógł trochę pokodowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego mam mega ogarniętego różowego paska, z którym jestem już szczęśliwy półtora roku ʕʔ

#wygryw #szczescie #pozytywnie no i walka z #przegryw #stulejacontent
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twojbratmirko szkoda mi Ciebie I tego twojego rozgoryczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz takie podejście do życia to nie dziwię się, że różowe od Ciebie uciekają i wolą, jak to określiłeś, bananowych dzieciaków, skoro nie masz nic so zaoferowania poza dennym p----------m i użalaniem się ( ),
  • Odpowiedz
@cryfortheindians: mam najwspanialszego niebieskiego na świecie, zdrową rodzinę, zdrowego starego pieska, znalazłam kierunek podyplomowy, który daje mi motywację do napisania magisterki, w perspektywie dobrą pracę i fajne wakacje na przyszły rok. Stresuje mnie trochę wyprowadzka z domu rodzinnego i zamieszkanie z niebieskim (dużo zmian naraz), ale zaczynam pomału traktować to jako nową, dobrą przygodę :)
  • Odpowiedz
@cryfortheindians: jestem po lic z anglistyki i to jest mega sprawa, bo do bycia nauczycielem faktycznie trzeba papierka, a teraz skończyłam mgr z dziennikarstwa i została mi do napisania tylko praca dyplomowa. Nie miałam w ogóle motywacji, bo studia same w sobie fajne, ale na c--j mi magister z dziennikarstwa, skoro pracowałam jako dziennikarz bez tego. Ale znalazłam podyplomowo kierunek związany z pisarstwem, dużo zajęć warsztatowych z tego co widzę,
  • Odpowiedz
@cryfortheindians ja jestem szczęśliwa jak moge zjeść pitce oglądając film z niebieskim ()
A poza tym to niedługo zaczynam studia i nie mogę się doczekać, bo w końcu zacznę uczyć się tego co mnie interesuje :)
  • Odpowiedz