Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mojej kobiecie włączyła się #logikarozowychpaskow Nazbierało jej się trochę wesel w tym roku i powiedziała że mógłbym się dołożyć do koperty. Do tego użyła argumentu że to są też moi znajomi, tacy znajomi że widzialem ich może 3 razy na oczy i nie mam nawet ich numeru tel. Ja uważam że placi ten kto zaprasza a ona że przecież będę tam jadł i pił, a powiedziala tak bo ona to żadnego wesela nie odpuści i jej się to opłaca a ja chodzę na wesela bliskich znajomych bo szkoda mi kasy. Co ciekawe na naszej pierwszej i drugiej randce nie przeszkadzalo jej to że zaplacilem łącznie 200 zl za drinki. Niby zasugerowala że może się dołoży ale odmówiłem bo chcialem wyjsc na dżentelmena, bo to ja ją zaprosiłem. No i bądźmy szczerzy rzadko na randce coś pyknie a to facet ponosi tego finansowy koszt. #zwiazki #wesele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa

Dokładać się do wesela?

  • Tak 36.9% (862)
  • Nie 22.4% (522)
  • Tylko jeśli to są faktycznie wspolni znajomi 40.7% (949)

Oddanych głosów: 2333

  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli czasami też chodzicie od Twojej strony, no to wiadomo, że wtedy raz Ty dajesz w koperte (jak Ty ja zapraszasz), a raz ona. Jezeli jednak ciagle chodzicie do nich, to uwazam, ze normalnei mozesz sie dolozyc, bo przeciez para mloda ponosi koszty w postaci Twojego talerzyka.
A poza tym popelniles blad pokazujac sie jako alvaro, co go na wszystko stać XD
Mnie śmieszą ludzie których śmieszy taka logika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie logika, a oczywistość.


@HenryMorgan: przeciez to jest bez sensu. Jak zapraszasz gości na grilla i wódkę to tez oczekujesz przynajmniej pokrycia kosztu 1 kiełbaski i 250ml wódki? Ja może jestem jakis dziwny ale uwazam ze jak kogos zapraszam z własnej nieprzymuszonej woli to nie oczekuje od niego kasy. Mozliwe że obecne czasy sa tak
@AnonimoweMirkoWyznania: waaaat? Ale jesteś #!$%@?. Nie wiem co powiedzieć wręcz. Mój facet WSTYDZIŁ się nie dać nic do koperty gdy szliśmy razem na wesele, mimo ze to byli moi znajomi. Wstydził się żeby to jego kobieta dawała hajs za jego talerzyk i tak przyjęte jest ze do koperty daje się tyle ile kosztuje talerzyk dla jednej osoby. Liczy się około 150 zł za osobę. Tak zeby młodym się zwróciło lub po
@Konwerter: Lol, ja gdy robię impreze u siebie, urodzinowa czy jakakolwiek - zawsze zaznaczam ze bez jakiegokolwiek żarcia nie ma wstępu. Ja udostępniam lokal, miejsce, również robię jakieś zarcie ale przychodzenie z gołymi rękoma jest totalnym januszostwem. Wystarczy paczka chipsów albo zrobić sałatkę w domu. Dla jednej osoby to nie jest duży wydatek ale gdybym Np. Ja miała wydać hajs na 25 osób które przyszły pograć np. W pokera? Lolz!