Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki. Piszę do Was bo widzę, że brat miał aktywne konto na wykopie i brał czynny udział w tagu #rowerowyrownik. Planował swoją wyprawę życia, dookoła Polski wzdłuż jej granic. Niestety zakończył Ją przedwcześnie w tragicznych, niewyjaśnionych okolicznościach na zalewie Siemianówka.... http://www.poranny.pl/wiadomosci/aglomeracja-bialostocka/a/ratownicy-i-strazacy-szukaja-zaginionego-mezczyzny-na-zalewie-siemianowka,12350535/

Już więcej dla Was nie pojedzie w akcji #rowerowyrownik... Wczoraj zostało odnalezione jego ciało po 2 dniach poszukiwania. Sprawę zajęła się prokuratura, ponieważ sytuacja jest niejasna.

Sam jestem długoletnim mirkiem, o wykopie dowiedział się chyba ode mnie. Dopiero dziś odkryłem, że miał tu konto i swoje drugie życie, którym dzielił się z Wami. Był świrem rowerowym. Nie wiem czy to jest miejsce na takie wywody, ale pisząc to trochę mi lżej. Śledząc to konto zauważyłem, że było kilku z Was którzy wzajemnie z nim korespondowali. Przed śmiercią był bardzo szczęśliwy z tego co robi, o tej wyprawie marzył już chyba od 2 lat... Niestety udało mu się przejechać tylko granicę wschodnią...

Po tym poście do 24h usuwam jego konto.
Brat @conus -a
Podczas odkładania roweru na stojak który sam zrobił, poryczałem się....

#rrtech #rower
@Mortal84 @Rules @metaxy
Pobierz
źródło: comment_OEyhguHW94dEYxwLsp0qQuRglKthJ9c9.jpg
  • 26
Cześć mirki i mirabelki. Piszę do Was bo widzę, że brat miał aktywne konto na wykopie i brał czynny udział w tagu #rowerowyrownik. Planował swoją wyprawę życia, dookoła Polski wzdłuż jej granic. Niestety zakończył Ją przedwcześnie w tragicznych, niewyjaśnionych okolicznościach na zalewie Siemianówka.... http://www.poranny.pl/wiadomosci/aglomeracja-bialostocka/a/ratownicy-i-strazacy-szukaja-zaginionego-mezczyzny-na-zalewie-siemianowka,12350535/

@conus:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł
@conus przykre jest to że większość przeczyta to i będzie przewijać wykop dalej. Ktos gdzieś nie żyje, gdzieś ktoś przeżywa tragedię, no bywa. Ja również tak zrobiłem, przesunąłem dalej. Ale coś mnie gryzło, żeby jednak napisać ci że jest mi cholernie przykro i że ciężko mi to sobie wyobrazić co musisz czuć po stracie brata.